Џенифер Гарнер доаѓа на местото на Џулија Робертс во серијата Последното нешто што ми кажа

Џенифер Гарнер

На крајот на минатата година ве известивме за инкорпорирањето на актерката Џулија Робертс, до актерската екипа на серијата Последното нешто што ми го рече, нов производ Hello Sunshine од Рис Витерспун, на која и припаѓа Утринското шоу.

Сепак, според момците од Deadline, Џулија Робертс се откажа од актерската екипа не можејќи да го комбинира снимањето на серијата со други професионални проекти на актерката. Оваа серија е базирана на истоимената бесплатна адаптација на Лора Дејв.

Како што можеме да прочитаме во Рок:

Џенифер Гарнер ќе биде главен и извршен продуцент на Apple TV + Limited Series Последното нешто што ми го рече. Заснована на бестселерот бр.

Последното нешто што ми го рече ја следи протагонистката (ја игра Џенифер Гарнер) која се здружува со нејзината поќерка за да да ја побара вистината за мистериозното исчезнување на нејзиниот сопруг. Заедно со Рис Вајтерспун и Џенифер Гарнер, во продукциските должности е и Лорен Нојстадер.

Засега не се знае кога е закажана премиерата на овој нов, бидејќи производството се уште не е започнато, но се укажува дека до 2023 година нема да излезе.

Џенифер Гарнер се прослави во Холивуд преку серијата алијас, серија во продукција на Џеј Џеј Абрамс, кој исто така соработува со Apple TV +, иако во моментов вашиот прв производ, Малку глас, го немаше очекуваниот успех и компанијата од Купертино одлучи не го обновувајте за втора сезона.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.