Амазон нуди за денес 21

Амазон премиер лого

Надвор од Црниот петок има и понуди, а Амазон денес избра добар број производи на кои им примени попусти кои се движат од 30 до 40%. Безбедносните камери, звучниците и безжичните слушалки се вклучени во овие понуди од кои ги избравме најинтересните за вас бидејќи тие се додатоци за вашиот iPhone или iPad. Сите важат само до 23:59 часот на 21 мај., затоа немој да премислуваш. Подолу, сите информации со директни врски до понудите на Амазон.

Системите за видео надзор на Netgear се високо оценети од експерти и корисници. Со огромна разноврсност за да можете да додадете онолку камери колку што ви требаат, овие системи Netgear Arlo се продаваат до 33%. Цените варираат во зависност од бројот на фотоапарати вклучени во пакувањето:

  • Една камера: 149,99 € (линк)
  • Две камери: 233,99 € (линк)
  • Три камери: 319,99 € (линк)
  • Четири камери: 459,90 € (линк)

Ако сакате квалитетни слушалки, овие AKG Y45BT се идеални. Супраурален дизајн и поврзување со Bluetooth, но со можност за користење на конвенционален Jackек кабел ако немаме батерија или сакаме да уживаме во традиционален звук. Неговата вообичаена цена е само 149,99 € денес тие се намалени на 99,99 €, тешка можност да се помине. Можете да ги купите на Амазон на овој линк.

Преносен звучник сега кога доаѓа убавото време е од суштинско значење. За да можете да уживате во вашата омилена музика од каде било со 40W моќност и до 15 часа автономија. Можете дури и да користите два звучници за совршен стерео, или да го користите 3,5 помошниот влез за да поврзете кој било уред без Bluetooth. Неговата цена е 46,99 € од овој линк до Амазон.

Ако барате модел на Bluetooth слушалки по подостапна цена, имате можност да изберете и вие овие SoundPEATS дека за 24,74 € тие имаат мала конкуренција за цена. Поврзување преку Bluetooth и автономија до 25 часа репродукција до кои можете да добиете од оваа врска Амазон.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.