Епл објави трејлер за втората сезона на „Утринското шоу“

Помина доста време откако Епл н surprised изненади со лансирање на својата стриминг видео услуга, и тоа го направи со помош на голем број уметници кои ги претставија новите проекти под капата на брендот каснати јаболка. Меѓу нив беа Ennенифер Анистон и Рис Витерспун тргнуваат во утринското шоуНа Серија со забрзана брзина која навлезе во проблемите што доведоа до познатиот Mee Too, и ова е нешто што можеме да го најдеме во секоја работа. Серијата беше одлично прифатена и наскоро тие најавија обновување за втора сезона, а ние веќе ја имаме меѓу нас ... Apple со трејлер го потврдува лансирањето на втора сезона на утринското шоу на 17 септември.

Втора сезона тоа ќе прикаже десет епизоди капитени на ennенифер Анистон и Рис Витерспун (Патем, и двајцата се продуценти на серијата). Проблемите ќе се вратат на работните места и во с everything што го опкружува телевизискиот светНа Од Купертино ни кажуваат за оваа нова сезона:

Подигнувајќи по експлозивните настани од првата сезона, втората сезона го наоѓа екипажот на „Утринското шоу“ како излегува од остатоците на Алекс (Анистон) и дејствата на Бредли (Витерспун), во нова УБА и свет кој постојано се менува. промени, каде што идентитетот е с everything, а во игра влегува јазот помеѓу тоа како се претставуваме и како навистина сме.

Па знаеш, нова причина да се вратите на претплатата на Apple TV + која се приклучува на новите изданија што момците од Купертино се подготвуваат да ја заштитат нивната видео -услуга за заштита. И на тебе,Што мислите за првата сезона на Утринското шоу? Со нетрпение чекате втора сезона или мислите дека тие веќе требаше да ја решат серијата?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.