Намалени или бесплатни апликации што не можете да ги пропуштите оваа недела, 22 ноември

Продажба и понуди на продавницата на апликации

Утре е понеделник, така што нема ништо подобро да ги завршиме последните часови од викендот отколку добра колекција Апликации за iPhone со попуст или целосно бесплатни.

Овој пат имате многу интересни понуди од кои не можете да избегате.  File Manager Pro или Runtastic Mountain Bike Pro ги имате бесплатно, но има повеќе достапни поволни цени. Ако сакате класични игри, ова е исто така добра можност да ги искористите R-тип, стрелец кој беше лансиран во 1987 година и кој и покрај тоа што има многу години зад себе, е прилично а мора да се има.

Како и обично, изберете ги оние апликации што ве интересираат најмногу и уживајте во последните неколку часа преостанати пред да започне монотонијата повторно уште пет дена.

Апликација за менаџер на датотеки (врска со AppStore)
Апликација за менаџер на датотеки4,99 евра
Апликацијата повеќе не е достапна во App Store
LensLight визуелни ефекти (врска со AppStore)
Лесни визуелни ефекти на објективот4,99 евра
TripRider (врска со AppStore)
Трипрајдер4,99 евра
Апликацијата повеќе не е достапна во App Store
Саго мини бајки (AppStore Link)
Саго мини бајки3,99 евра
StoryToys Beauty and the Beast (AppStore Link)
StoryToys Убавицата и theверот1,99 евра
Goodnight Mo (врска со AppStore)
Добра ноќ мо4,99 евра
Апликацијата повеќе не е достапна во App Store
Изгубениот град (врска со AppStore)
Изгубениот град1,99 евра
Јапонски (врска со AppStore)
јапонскислободен
Допрете Кројач (врска со AppStore)
Допрете Кројач3,99 евра
Апликацијата повеќе не е достапна во App Store Апликацијата повеќе не е достапна во App Store
Алхамбра игра (врска со AppStore)
Игра Алхамбра3,99 евра

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.