Скарлет Јохансон и Крис Еванс ќе глумат во „Ghosted“, новиот филм на Apple TV +

Apple TV + не се само серииПа, има одлични серии со висок квалитет, но има многу повеќе аудиовизуелни содржини на стриминг видео платформата на Apple. И точно е дека луѓето многу зборуваат за серии како Тед Ласо (големо изненадување за многумина) или Утринското шоу, драмата фокусирана на движењето „И јас исто“ во радиодифузната индустрија. Но, денес сакаме да се фокусираме на филмовите, производи кои се исто така доста интересни во Купертино, и кои го натераа Apple да направи големи инвестиции со цел да ги земе правата од своите главни конкуренти. Нови: Скарлет Јохансон и Крис Еванс ќе глумат во „Ghosted“, претстојниот филм на Apple TV +.

И тоа е с everything се чини дека укажува дека ќе биде блокбастер поради актерската екипа што веќе ја има категоријата на филмот: романтичен акционен и авантуристички филм ... Филм што ќе биде Во режија на Декстер Флечер, познат по неговиот најнов филм за Елтон Johnон, Ракетен човек. Во актерската екипа ќе се сретнеме Крис Еванс што го видовме во бранењето на obејкоб и добро познатата Скарлет Јохансон што може да го подобри вашиот однос со стриминг видео после проблеми што ги имаше со Дизни + и премиерата на „Црна вдовица“.

Интересен филм за кој знаеме малку повеќе од датумот на објавување с yet уште не е потврден, но несомнено ќе го подобри каталогот на момците од Купертино. По овие објави многумина можеби ќе размислат повторно да се префрлат на плаќање за претплатата на Apple. И ти, Дали продолживте да плаќате за Apple TV + по пробниот период? На крајот, станува с difficult потешко да се одржуваат сите услуги, а многумина завршуваат со претплата и откажување на претплатите откако ќе ја видат серијата или филмот што го сакаат ...


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.