Верзијата Мики заедно со новата колекција Beats Studio3 Skyline

Ова утро го видовме поставувањето на сцената (не лансирањето) на еден од моделите на Beats Solo 3 Wireless серијата Колекционерски ритмови на 90-годишнината од добро познатиот глушец на Дизни, Мики. Во овој случај имаме уште една новина во оваа серија слушалки вистински безжичен Што се Колекција на Skyline.

Ова е уште еден од интересните опсези што ги имаме на располагање во продавницата на Apple во однос на Ги победи слушалките Studio3. Во овој случај и тие додаваат низа различни бои, нова колекција што во принцип не ја подобрува внатрешноста на шлемовите, тоа е едноставно нешто естетско.

Колекцијата Безжичен Skyline на Beats Studio3 е претставена со четири различни бои, така што според Apple „секогаш во прва класа“ новите бои се: ноќно црно, кристално сино, пустински песок и длабоко сиво. Овие нови модели додаваат автономија од околу 22 часа според Apple, системот Pure ANC (што е за адаптивно поништување на бучава), што според Apple го блокира надворешниот шум на исклучителен начин и додава ефикасниот чип W1 ви овозможува навистина лесно да ги конфигурирате и менувате уредите на Apple.

Ние исто така можеме да ги користиме за да го активираме асистентот Siri, тој има Технологија за брзо гориво, што според компанијата со 10 минути полнење ќе ни даде простор да слушаме музика 3 часа со мала батерија и квалитетот на материјалите за производство е навистина висок.

Овие слушалки во моментов не се продаваат, но се очекува да бидат објавени наскоро. Цената на овие Beats е 349,95 евра и без сомнение се соочуваме со врвни слушалки кои нудат одличен квалитет на звукот, иако очигледно има многу корисници на кои не им се допаѓа звукот на овие ритмови. Можете да ги видите сите нови бои на овие Beats Studio3 Skyline колекција во Веб-страница на Apple.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.