Space Marshals 2 достапен за само 0,99 евра

Една од игрите што стигна до App Store во последниве години е сагата Space Marshals, игра во која треба да патуваме низ целата галаксија. Space Marshals 2 има редовна цена во App Store од 5,99 евра, но за ограничено време можеме да го преземеме за помалку од едно евро, 0,99 евра. Овој втор дел од оригиналните вселенски маршали е тактички скутер од горе надолу што не враќа во чевлите на специјалистот Бартон за да се бориме против сите криминалци во галаксијата. Да се ​​биде тактички стрелец, мора да се обидете да размислите за секое движење пред да цртате и да започнете да пукате за да ги фатите непријателите.

Мораме да се покриеме за да избегнеме напади. Мораме да ги криеме непријателите пред тие да не заобиколат. Нашата предност ќе дојде од оружјето што ќе го имаме на располагање, како што се гранати со фрагментација, гранати за заслепување, беспилотни летала, бедеми, мини-мини ... Кога станува збор за напад на стелт, тоа е наше оружје. Може користете го одвлекувањето на вниманието за да ги разделиме нашите непријатели со тоа што ќе ги елиминираме еден по еден така што групата е помала и полесна за соборување.

Карактеристики на вселенските маршали 2

 • Тактички стрелец од горе надолу.
 • Зачудувачка и стилска HD графика и метално прикажување.
 • 20 мисии со награди засновани на перформанси. ТАМИ ве гледа!
 • Широк избор на оружје и опрема. Повеќе од 70 различни оружја.
 • Повеќе фракции да се борат ... или да ги натераат да се борат меѓусебно.
 • Поддршка на контролорот MFi (бара продолжен распоред).
 • Можност за зачувување игри во iCloud.
 • Достигнувања на GameCenter

Вселенски маршали 2 детали

 • Објавено: 24
 • Верзија: 1.0.15
 • Големина: 421 MB
 • Оценето за 12 години и повеќе.
 • Компатибилен со iPhone 5s наваму, iPad Mini 2 наваму, сите модели на iPad Air и iPad Pro, како и XNUMX-та генерација на iPod touch.
 • Бара минимум iOS 8.4 или понов.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   JimимииМак dijo

  Не разбирам xk, тие не излегуваат за јаболко телевизија, каде што би играло навистина добро.