Серијата Physical, обновена за втора сезона

физички

Apple најави обнова на серијата физички за втора сезона, црна комедија со Роуз Брн во главната улога н takes враќа во 80 -тите години, на видео касети и аеробикНа Ако сте пораснале во тоа време, ви препорачувам да го погледнете ако веќе не сте го направиле тоа.

Епл ја објави најавата за обновување на оваа серија преку Мишел Ли, директор за програмирање на Apple TV +, во која потврдува дека едвај ја чека публиката „Искусете го следното поглавје во патувањето на Шила кон лично лидерство“.

Не би можеле да бидеме горди да го прикажеме уникатното мислење на Ени Вајсман за оваа мрачно смешна, срцепарателна и смела приказна ... И тогаш ја видовме Роуз Брн како живее во овој неверојатен повеќеслоен лик, давајќи ни незаборавна изведба на турнеја.

Сакавме да гледаме како публиката ширум светот се в inубува и се чувствува како гледана од ова шоу и едвај чекаме сите да го доживеат следното поглавје во патувањето на Шила кон личното водство.

Серијата „Физикал“ ни ја прикажува приказната за Шила Рубин, која ја игра Рози Брн, ressубовница на секоја од нив, откако нејзиниот сопруг ќе ја загуби работата, создаде империја во фитнес индустријата помогнато од популарноста на видео касетите. Серијата е сместена во 80 -тите години во Сан Диего.

Покрај Рози Брн, во серијата се и Рори Сковел, Диерд Фриел, Дела Саба, Лу Тејлор Пучи, Пол Спаркс, Ешли Лиао и offефри Аренд. Првата целосна сезона од оваа серија сега е достапна на Apple TV +, па ако немате ништо планирано да видите викендов, можеби е добро време да пробате и да се потсетите на другите времиња.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.