Главно ажурирање за Реал трки 3

вистински трки

Ако сте редовен корисник на iPad за играње игри и ако сакате и игри со автомобил, Сигурно уживавте во Реал трки 3 во повеќе од една пригода, кој заедно со Асфалт 8 Тие се најдобрите игри со трки со автомобили што можеме да ги најдеме во App Store.

Во моментот Real Racing 3 не е достапен за четвртата генерација на Apple TV, сепак е неговиот максимален ривал Asphalt 8. И може да се игра совршено без да мора да се купува дополнителна играчка игра, но со Siri Remote, откако ќе добиеме контрола над автомобилот, можеме да уживаме како џуџиња.

Real Racing 3 се фокусира на трки со автомобили на официјални кола ширум светот додека во „Асфалт 8“ можеме да уживаме во трки низ главните градови на светот. Како и секоја завршница од годината, така и развиваните Реал Рејсинг ни нудат нови возила што можеме да ги освоиме со завршување на различните нови мисии што тие ги додадоа во играта. Тогаш ви ги оставам вестите за оваа најнова верзија на Real Racing 3

Вести Вистински трки 3

 • Натпреварувајте се со 4 од најексклузивните автомобили на планетата: Lamborghini Huracán LP 610-4, Aston Martin Vulcan, Koenigsegg Regera и McLaren MP4-12C Spyder.

 • Преземете ги најтешките тест возења: напредувајте низ предизвиците на „Најголемиот предизвик“ и освојувајте Aston Martin Vulcan и други големи награди. Достапно од 1 декември.

 • Ставете ги своите вештини на тест во „Борба против елементите“ и натпреварувајте се на овој специјален настан за да го добиете Lamborghini Huracán LP610-4. Достапно од 10 декември.

 • Завршете ја трката „Големото владеење“ и почувствувајте ја моќта на Koenigsegg Regera, берзанскиот автомобил со најбрзо забрзување досега. Може да добиете еден на овој специјален тест! Достапно од 24-ти декември.

 • Speedrush TV се врати - завршете ја сезоната 12 на овој предизвик и започнете ја Новата година со Мекларен 3Ц пајак. Достапно од XNUMX јануари.

 • Ги подобривме тимовите и конкуренцијата со вашите пријатели ќе биде подобра од кога и да е: има цели, пронаоѓач, награди за повеќе тимови и многу повеќе.

Оваа игра е достапна за преземање од fСосема бесплатна форма, но со компани во апликацијата и е компатибилен со iPhone, iPod и iPad.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

3 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Дејвид dijo

  Нема да ми дозволи да ја ажурирам оваа верзија на мојот iPad 3. Целосно го полни и застанува. Можете ли да ми помогнете?

 2.   Омарин666 dijo

  Здраво, само што ја ажурирав најновата надградба на Real Racing 3, на iPad 2 и сега играта повеќе не се отвара. Те молам, играм со години, може ли да ми подадеш рака?

 3.   Паблоп dijo

  Истото ми се случи, го ажурирав и сега почнува, но ми оди. Ве молам, играв долго време и не сакам да ги изгубам своите достигнувања, благодарам.