Искористете ги овие попусти на LED светилки, приклучоци и ленти од Koogeek

Koogeen стана една од референтните брендови за додатоци компатибилни со HomeKit, Google Home и Alexa, и тоа го стори благодарение на понудата на квалитетни производи по многу привлечни цени. Паметни сијалици и приклучоци, ЛЕД ленти, сензори за отворање и затворање на вратите и прозорите, паметни прекинувачи или паметни ленти за напојување се некои од производите што можеме да ги најдеме во неговиот каталог.

Денес ви нудиме многу интересни попусти за вашата повеќебојна LED сијалица, вашиот паметен приклучок и ЛЕД лентата, производи што ги анализиравме на нашиот блог и каналот YouTube и кои сега можете да ги добиете со попусти од 22 до 29%. Искористете ги овие понуди користејќи ги кодовите за попусти што ви ги даваме подолу и тоа ќе трае само до 13 септември и ќе биде ограничено на 50 единици од секој производ.

Во ова видео ви ја прикажуваме работата на сијалицата и паметниот приклучок Koogeek, заедно со уште еден нејзин додаток. Конфигурирање и контролирање е многу лесно од официјалната апликација Koogeek или апликацијата Home што се инсталира повторно на iOS и macOS Mojave, двата уреди ќе ви овозможат да го контролирате осветлувањето во вашата куќа, да генерирате различни средини и да ги автоматизирате нивното вклучување и исклучување, така што никогаш повеќе нема да ги оставите вклучени или слепо да го барате прекинувачот што се врти ги вклучуваат.

 • HomeKit компатибилна 8W WiFi LED сијалица, редовна цена 34,99 €, со купонот 5936HDHS можете да го набавите за 24,84 € во Амазон Шпанија (линк).
 • HomeKit компатибилен паметен WiFi приклучок, редовна цена 34,99 € со купонот Q9TI4LC7 можете да ја набавите за 25,19 € во Амазон Шпанија (линк).

ЛЕД лентата е додаток што може да се користи како осветлување или како украсен елемент. Создадете „Ambilight“ со вашиот телевизор користете го за осветлување на вашата работна маса, ормар за прикажување или како светло за кујната, корисниците пронајдоа многу апликации за овој додаток што можете да ги контролирате и преку HomeKit, Google Home и Alexa.

 • WiFi LED лента компатибилна со HomeKit, редовна цена 36,99 € со купонот O4S7X233 можете да ја набавите за 28,85 € во Амазон Шпанија (линк)

Запомнете дека овие понуди се достапно само до 13 септември и ограничено на 50 единици од секој производ, така што само првите 50 ќе можат да ги искористат.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Рики Гарсија dijo

  Штета што нема попусти за прекинувачите, поради твоја „вина“ со претходна статија полудев и започнав со хомекит со 9 написи од оваа марка!