Libratone ZIPP2, звучник со сè што може да побарате

Анализираме еден од најкомплетните звучници на пазарот: преносен, со 12 часа автономија, AirPlay 2, одличен звук, одличен дизајн, Jackек и USB конекција, Bluetooth ... Тешко е да побарате повеќе.

Satechi 75W Dual USB-C, полнач „Се-во-едно“

Ние го анализираме еден од најкомплетните преносни полначи што можете да го најдете на пазарот, со вкупна моќност од 75W и два USB-C испорака на енергија

Слушање на радио на HomePod

Ние ги објаснуваме чекорите што треба да ги следите за да слушате радио на вашиот HomePod, избирајќи ја омилената станица и само користејќи го вашиот глас.

Apple ќе и подари на Корејската полиција комеморативна плакета за да и се заблагодари на борбата против фалсификуваните производи

Момците од Купертино ќе и подарат плакета на корејската полиција која заплени фалсификувани додатоци на јаболка во вредност од 900.000 XNUMX американски долари

Нови понуди на Koogeek и Dodocool пред Рејес

Уште една недела донесуваме понуди на Koogeek за производите на HomeKit и додатоците на Dodocool за полнење на вашиот Apple Watch и вашиот iPhone. Единици и ограничено време.

HomePod - Amazon Echo

Apple Music сега е достапна на Amazon Echo

Apple Music почнува да се појавува како музички сервис достапен во Amazon Echo, сега можеме да ја користиме Alexa за да слушаме музика во услугата Apple.

Koogeek попусти за по Cyber ​​Monday

Koogeek ни нуди нови попусти на своите производи по неделата на Црниот петок и Сајбер понеделникот, со домашна автоматизација и здравје како протагонисти

мофистички погон на станици xxl

Ја анализираме мофијата Powerstation XXL

Ако она што го барате е огромна батерија во секој поглед, за да ја замените при патување до штекерот, не двоумете се, потребна ви е мофи Powerstation XXL.

Преглед на банката EasyAcc 20.000 mAh

Ја анализираме енергетската банка EasyAcc, надворешна батерија со која можеме да ги наполниме нашите iPhone и iPad во разни прилики без повторно да ги вклучиме во струја