Набавете паметни термометри Koogeek со попусти до повеќе од 50%

Koogeek продолжува да ни нуди специјални попусти на нивните производи за нашите читатели, и по попустите на нивните додатоци компатибилни HomeKit, тие сега ни нудат вашите паметни термометри по многу добри цени Тие вклучуваат попусти од дури и повеќе од 50% во некои случаи. Тие ќе траат само до 20 септември и се ограничени на 100 единици од секој производ.

Паметни термометри што ќе ви овозможат земете ја температурата на бебето без дури и да го вознемирувате ноќе, или тие го прават тоа брзо и сигурно без да чекаат е без крај на конвенционалните дигитални термометри. Подолу ви ги прикажуваме производите со нивните попусти.

Бебешки термометар Koogeek

Мал термометар кој се држи до кожата на бебето и Willе ја следи нејзината температура без да мора да ја вознемирува, така што ќе може постојано да ја гледа историјата на мерења на вашиот iPhone. Исто така, ќе ве предупреди ако во кое било време температурата го надминува поставеното ниво. Нејзината флексибилна антена нема да му наштети на вашето бебе, а лепилото е специјално дизајнирано за да биде нежно за вашата кожа. Протресете го уредот за да го вклучите и тресете го за да го исклучите, тоа е толку лесно. Неговата батерија (CR2032 батерија) трае 6 месеци и лесно може да се замени. Неговата вообичаена цена е 25,99 €, но со кодот C3W98MWC неговата цена паѓа на 12,05 € на Амазон. (Линк)

Паметен термометар Koogeek

Во овој случај тоа е а термометар дизајниран да прави мерења во увото или на челото. Инфрацрвената технологија ги прави овие мерења точни и брзи, без да чекаат со термометарот во пазувите, нешто што често е невозможно и ги прави мерењата неточни, како и вистински пекол. Мерењата се зачувуваат на самиот термометар и преку Bluetooth на вашиот паметен телефон со апликацијата Koogeek. Можете брзо да го промените режимот на мерење и за само 1 секунда ќе го имате точното мерење на температурата. Неговата вообичаена цена е 29,99 €, но со кодот ЈХОЈСУТ7 се спушта на 16,99 € на Амазон. (Линк)


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

10 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Дејвид dijo

  Не дозволува кодот да се применува.

 2.   Јуда dijo

  Кодот на термометарот не оди

  1.    Луис Падилја dijo

   Веќе решено

 3.   Aitor dijo

  Кодот не работи, во апликацијата или на интернет. Поздрав со пукнатина.

  1.    Луис Падилја dijo

   Решено, извинете!

 4.   Жозе dijo

  Каква измама, кодот не работи.

  1.    Луис Падилја dijo

   Сега е исправено, имаше проблем со врските.

 5.   Луис Падилја dijo

  Имаше проблем со врските. Треба да работи сега. Нас ни е жал.

 6.   Луис Падилја dijo

  Веќе е решено, извинете.

 7.   Jordордисилвер dijo

  Тие не работат