Најдоброто од оваа недела во „Актуалдадид iPhone“

Покријте го најдоброто од неделава

Неделата што ја завршуваме денес беше полна со вести, повеќето, ако не и сите, се поврзани со лансирање на новите iPhone 7 и iPhone 7, Apple Watch 2 и новите безжични слушалки AirPods. Ако не можете да уживате или страдате во зависност од тоа како гледате на него, последниот главен белег, Apple ја спушти слушалката еден ден по официјалното претставување, главното видео на YouTube, па ако можете да го видите тивко на едно седење, тоа трае два часа, или додека наоѓате слободно време во текот на целата недела.

En Вести за iPhone направивме целосно следење на оваа презентација и создадовме разни статии во кои се собрани сите главни карактеристики на сите производи што беа презентирани на 7 јуни:

Но, за време на главниот град втората генерација на Apple Watch, именуван Серија 2:

На AirPods Тие, исто така, зедоа важен дел од озлогласеноста во развојот на главната тема:


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.