Најдобрите додатоци за враќање на училиште

Враќањето на училиште доаѓа и најдобро време е да ги искористите предностите најинтересните понуди во додатоци што ќе ви ја олесни работата во текот на следните месеци. Ние ги избираме најдобрите додатоци за вашите производи на Apple.

Полначи

Избравме најдобрите полначи по најдобра цена за да можете да ги наполните вашите уреди. Мулти-уред, валиден за преносни компјутери и слушалки, мал ... има многу разновидност за да го изберете оној што најмногу ви се допаѓа.

 • Полнач UGREEN 65W Power Delivery 3.0 за 33,99 €На Мулти-уред, способен за полнење на вашиот iPhone, iPad Pro, па дури и MacBook Pro, како и други помали додатоци, како што се слушалки. Со кодот 3KJS7C26 неговата цена е 32,29 евра (важи до 18 септември)
 • Полнач UGREEN 20W Power Delivery 3.0 за 16,99 €На Мал со единствена USB-C порта и можност за брзо полнење за iPhone и доволно напојување за iPad Pro. Исто така компатибилен со слушалки. Со кодот XRE4IRI7 неговата цена е 16,14 евра (важи до 18 септември)
 • Anker 5K надворешна батерија компатибилна MagSafe за 39,99 евраНа Мала надворешна батерија со капацитет од 5.000 mAh и која е магнетно прикачена на вашиот iPhone со MagSafe за да ја наполните без кабли.

хабови

Со с increasingly потенки лаптопи и таблети, бројот на порти станува помал и затоа Центри или концентратортоа е толку важноНа Ги избравме најинтересните за вашите iPad Pro, iMac и MacBook.

Слушалки

Совршен за онлајн часови, видеоконференции или да уживате во вашата мултимедијална содржина омилен. Различни модели за сите видови вкусови и потреби.

 • Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro за 120 евраНа Вистински безжични слушалки со активно поништување на бучава, изедначување, прилагодување на звукот и автономија до 7 часа со кутија за полнење која комплетира до 26 часа автономија.
 • Jabra Elite 45h за 79,99 €На Безжични слушалки за слушалки со интегриран микрофон, до 50 часа автономија и прилагодлив звук со мобилна апликација.
 • AirPods 2 за 119 евраНа Вистински безжични слушалки со целосна интеграција со екосистемот на Apple. Контроли на допир, кутија за полнење и автономија до 24 часа благодарение на куќиштето.
 • AirPods Pro за 189 €На Вистински безжични слушалки со активно поништување на бучава, режим на транспарентност, целосна интеграција со екосистемот на Apple и автономија до 24 часа благодарение на кутијата за безжично полнење.

Случаи, тастатури и глувци

Важно е да го заштитите вашиот лаптоп или таблет за да го транспортирате насекаде тастатура на вашиот iPad за да ја претворите во моќен лаптоп, или надворешна тастатура за вашиот компјутер.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.