Најдобрите понуди на Амазон за Врати се на училиште

Летото започнува со последниот потег и тоа значи дека празниците завршија и претстои враќање на училиште. Искористувајќи го почетокот на учебната година, Амазон повторно ни нуди многу понуди за училишен прибор, книги ... и технологија.

Од 3 септември и во текот на целата недела ќе имаме производи со значително намалување на цените. Направивме избор со најдобрите достапни понуди, и за производот и за попустот, па ако сакате да ја искористите можноста да купите нешто што го следите подолго време, ова може да биде ваша можност.

Инста360 една камера

Ако барате акција камера, овој Insta360 за кој анализираме Оваа статија Тоа е една од најдобрите опции што можете да ги најдете, а сега по сензационална цена. Обично има цена од 359 €, но во текот на 3 септември ќе биде 285 €. 4K снимање, видео 360º, апликација со која можете да уредувате сè од вашиот iPhone… Перформансите на оваа камера се сензационални и по оваа цена таа навистина има мала конкуренција. Можете да го купите од оваа врска до Амазон.

 

Сони Алфа А6300

Одлична компактна камера со 4K снимање видео, 24Mpx, препознавање на лице, WiFi и сите карактеристики што можете да ги побарате од производот „Топ“. Неговата вообичаена цена е 1.104 € и сега, само на 3 септември, ќе има цена од 679 €. Попуст од 40% што треба да го искористите по секоја цена и што можете да го добиете од ова врска до Амазон.

Моторола Мото G6

Еден од најдобрите терминали со среден опсег што можете да го најдете на пазарот, а сега и другите со значително намалување. Двојна SIM, батерија од 3000mAh, 5,7 ″ екран, двојна задна камера, 4 GB RAM и 64 GB внатрешна меморија. Неговата вообичаена цена е 269 € и сега е достапна, само на 3 септември, за 199,90 €  преку оваа врска до Амазон.

Logitech MX на кое било место 2

малиот брат на славниот и сакан MX Master 2, овој MX насекаде е совршен глушец за оние кои мора да го понесат со себе на кое било место. Уживајте во перформансите и прецизноста на овој глушец, компатибилен со Windows и macOS, што можете да го користите со најмногу три различни компјутери. Неговата вообичаена цена е 63 €, со добра вредност за парите, а сега кога е намалена на 47,90 € уште подобра. Можете да го навлезете оваа врска до Амазон.

Philips Hue

Philips има најголем каталог на паметни сијалици и системи за осветлување и секогаш ги искористува овие понуди на Amazon за да ги намали своите производи, една од најдобрите можности да го завршите завршувањето на осветлувањето на вашиот дом. Сијалички, ламби ... сите видови додатоци за осветлување што ќе се продаваат од 3-ти до 14-ти септември:

 • Philips Hue White Ambiance Milliskin 4x Square Recessed Smart LED Spotlight, 5.5 W, вклучен безжичен контролер, затемнет интензитет и тон, компатибилен со Apple Homekit и Google Home, White (од 179 до 139 евра) (линк)
 • Сијаличка за приврзок за шифон Philips, сијалица со бела боја и амбиент во боја, E27, 10W + сијалица за промена на бојата (компатибилно со комплет за домашни производи на Apple и Google Home) (од 149 до 114 евра) (линк)
 • Philips Hue White Ambiance Milliskin 3x Square Recessed Smart LED Spotlight, 5.5 W, вклучен безжичен далечински управувач, затемнет интензитет и тон, компатибилен со Apple Homekit (од 139 до 109 евра) (линк)
 • Philips Hue White Ambiance - Комплет од 2 LED светилки GU10 и мост, 5,5 W, паметно осветлување, затемнето топло и ладно бело светло, компатибилно, Apple HomeKit и Google Home (од 109 € до 87 €) (линк)
 • Philips Hue White and Color Ambiance - Lightstrip Plus и комплет за мостови, 2 метарска ЛЕД лента со приклучок, паметно осветлување, компатибилна со Apple HomeKit и Google Home (од 120 до 95 евра) (линк)
 • Philips Hue White and Color Ambiance - Пакет од 3 LED светилки E27, 9,5 W, Паметно осветлување, 16 милиони бои, компатибилен со Apple HomeKit и Google Home (од 137 до 109 евра) (линк)

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.