Најдобрите понуди на Анкер за Amazon Prime Day

На 21 и 22 јуни се одржува Денот на премиерот на Амазон, со одлични понуди од гигантот за онлајн продавници каде можеме да набавиме производи по одлична цена, како овој избор на Анкер што ви го покажуваме подолу.

SoundCore Liberty Air 2 Pro

Овие слушалки се едни од најдобрите алтернативи на AirPods на Apple. Со сопствен систем за поништување на бучавата, фантастична автономија, кутија за безжично полнење и можност за прилагодување на изедначувањето, ова е еден од најдобрите True Wireless слушалки што ги тестиравме во неговиот опсег на цени. Сега можете да ги набавите уште поевтино, за 89,99 € (40 евра попуст) на Амазон (линк).

Маглина МАРС II Про

Еден од најдобрите преносни проектори на пазарот, со кој можете да уживате во омилената мултимедијална содржина каде било благодарение на интегрираниот звучник и батерија, и со инсталиран систем Андроид благодарение на што можете да преземате апликации за стриминг што посакуваш. Сега можете да го набавите со попуст од 100 €, што ја остава крајната цена на 499 € (линк).

Eufy 2K камера за надзор во затворен простор

Надзорна камера со одличен квалитет на слика, 2K резолуција, ноќно гледање, двонасочно аудио и HomeKit Secure Video компатибилно. Совршен за создавање на сопствена мрежа за видео надзор дома, и дека сега можете да добиете за само 33,99 € на Амазон (линк).

Нано полнач за iPhone 20W

Мал полнач за вашиот iPhone, но не правете грешка затоа што Има моќност од 20W, така што не само што ќе биде компатибилен со брзото полнење на вашиот iPhone, но можете дури и да го користите за полнење на вашиот iPad Pro. Сега можете да го набавите за 13,99 € на Амазон (линк)

PowerConf C300 веб-камера 1080p 60fps

Видео конференцијата е тука да остане, па ако сеуште немате пристојна веб-камера, ова е вашата шанса да земете една од најдобрите во својата категорија. Со резолуција од 1080p 60fps, HDR и напредни одлики како што се автофокус и автофокус, оваа веб-камера на Анкер сега има цена од 89,99 € на Амазон (линк)

Еуфи Робовац Г10

И ние ве оставаме за последен пат роботска правосмукалка со која можете да уживате во повеќе слободно време благодарение на неговото интелигентен систем за чистење кој истовремено меле и чисти. Исто така е компатибилен со Alexa и Google Assistant и има цена од 179,99 € на Амазон (линк).


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.