Достапна нова верзија на Crash Bandicoot: Во бегство!

несреќа Bandicoot

Оваа забавна и ветеран игра што дојде во App Store пред неколку дена се обнови, само што добив нова верзија. Во овој случај тоа е верзија 1.10.28 И во него, на почетокот на играта се додаваат повеќе елементи, поправки во филтерот за разговор и добар број на корекции на грешки откриени во претходната верзија. Во белешките за ажурирање можете да прочитате дека ова ажурирање е наменето за нас, се додаваат многу промени и подобрувања кои логично се поврзани со искуството на игри на корисникот.

Играта е целосно достапна бесплатно во App Store И во оваа нова верзија се коригираат неколку откриени грешки. Сигурно дека најискусниот ветеран ќе ја знае добро оваа игра во која Берењето јаболка да стигнеме до крајот безбедно и здраво до последниот непријател е тоа што ќе ни донесе победа.

Динамиката на играта е едноставна и секој корисник може уживајте убаво, трчајќи, скокајќи, свртувајќи и кршејќи предмети што ќе ги најдеме на сред пат сè додека не ги достигнете ривалите и непријателите послушници на злобниот доктор Нео Кортекс.

Тоа е навистина забавна игра што ја препорачуваме за сите корисници надвор од оние кои претходно играле на PlayStation. Тоа е лежерна игра која ќе ни понуди забава и неколкучасовна забава. Во оваа верзија на играта ќе се бориме против Нина Кортекс, Dingodile, Doctor N. Gin, Fake Crash, Fake Coco и многу други негативци кои ни ги крадат скапоцените камења.

Crash Bandicoot: Во бегство! (Врска со AppStore)
Crash Bandicoot: Во бегство!слободен

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.