I-CaseBoard зделки за црниот петок

табла со икони

Секој ден има помалку време да пристигне славниот Црн петок и секој ден се повеќе продавници се приклучуваат на него лудило на понуди и производи со попуст.

Овој пат сакаме да разговараме i-табла со табла, Еден Интернет продавница за додатоци за iPhone и iPad што ни носи низа попусти на разни интересни производи. Тие ни дозволија да пробаме единица од 3-те производи во продажба и вистината е дека впечатокот што го имавме беше многу позитивен. Ајде да видиме кои се тие:

i-CaseBoard X6

ајкејсборд-x6

I-CaseBoard X6 е надворешна тастатура за iPad Air 2 и iPad Pro 9,7 инчи што ви овозможува да ги зголемите можностите на iPad преку тастатура со капак што ќе го направи пишувањето е-пошта или документи многу поудобна и едноставна задача.

Режимот за поврзување е многу едноставен, само треба да го поставите iPad во куќиштето за тастатура, поврзете ја тастатурата преку Bluetooth и тоа е тоа.

icaseboard-x6-тастатура

Su робусно алуминиумско тело Ви овозможува да го заштитите iPad од сите видови удари и без многу да нè казнувате на ниво на тежина. Доаѓа опремено со интегрирана батерија од 2800 mAh Powerbank, која се полни за помалку од 2 часа и ни овозможува до 100 часа употреба на тастатура.

За да го извлечете максимумот од вашиот iPad, имате клучеви за специјални функции (дома, копирај, залепи, осветленост горе и долу, јачина на звук нагоре и надолу, итн.) така што користењето на iPad никогаш не било поудобно.

предна тастатура

Неговата оригинална цена е 119 €, но благодарение на Црниот петок можеме да уживаме во една од овие понуди:

  • i-CaseBoard X6 тастатура од само 99,95 € кликнете овде.
  • купете ја тастатурата по оригинална цена и добијте поклон powerbank cover за iPhone 6 / 6S кликнете овде.

Слушалки Festi & Holi Case + Helmets Sport

кутија за iPhone-6

Корицата на Фести и Холи е А. заштитна футрола за iPhone 6 / 6S што ни овозможува да го заштитиме iPhone од можни падови, вода и песок.

Достапно е по цена од 19,98 € со веќе аплициран попуст.

шлемови

Од своја страна, спортските шлемови се слушалки што се поврзуваат на iPhone преку Bluetooth и се специјално дизајнирани да се користат за време на спортот. Тие ви овозможуваат да синхронизирате до два iPhone истовремено, да имаат опсег до 10 метри, многу лесни и удобни за употреба и ни овозможуваат да слушаме музика и да одговараме на телефонот на удобен и едноставен начин.

Su Намалената цена е 34,95 €.

Но, за време на овој црн петок тие ќе имаат специјална понуда за која Можете да купите пакет од двата производи за само 30 €.

И ова се сите понуди на i-CaseBoard; се надеваме дека ви се допаѓаат.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.