Ова е кутија за iPhone направена од One Plus

Еден-плус

Во овој момент, многу е малку веројатно дека не сме слушнале за One Plus. Една од компаниите за откривање во технолошкиот сектор со која провали паметен телефон крстен како One Plus One и тоа се покажа како вистински успех. Со ова, тие сега успеаја да зборуваат за сè што лансираат, а ние не се осврнуваме само на новите One Plus 2 и One Plus X.

Неколку часа е достапен нов производ за купување на официјалната веб-страница на брендот, кој изненади и се допадна на еднакви делови. Од еден плус Тие пуштија на продажба футрола за iPhone следејќи ја шемата на непогрешливиот заден дел на вашите паметни телефони, што претставува груба текстура слична на зрнестата земја.

Со ова тие сакаат да појаснат дека, и покрај тоа што се производители на Android, тоа не значи дека другите смртници не можат уживајте во една од главните карактеристики на своите производи, како што е финишот на задниот капак на One Plus. Без сомнение, има навлаки за сите вкусови, но ова може да биде едно од најпознатите при изборот на еден за нашиот iPhone. Таа текстура што ја карактеризира го прави посигурен кога станува збор за држење во наши раце, но не е пријатно за секого. Наш совет е дека доколку сакате да го купите и имате при рака еден Оној Плус, прво проверете дали навистина ви се допаѓа тој тип на завршница.

Случајот може да се купи сега на веб-страницата на One Plus за цена од 19,99 евра. Покрај корицата, кутијата доаѓа со картичка со код за купување на новиот One Plus X, што може да биде бесплатно ако се покаже дека вашиот код е еден од добитниците.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   адолфо dijo

  Габата е многу убава, но јаболкото недостасува.

 2.   Иван dijo

  Па, изгледа одлично, мислам дека ќе падне на моите 6-ти.