Ова се промотивни видеа на iPhone 6 и Apple Watch

https://www.youtube.com/watch?v=FglqN1jd1tM

По главниот глас на iPhone 6 и Apple Watch, сè се враќа во очигледна смиреност во која можеме да ставиме крај на сите гласини за да им отстапиме место на анализи и квалитетни видеа. Apple е експерт за продажба на производи преку своите видеа и затоа, овојпат повеќе од кога и да не изненадува со огромна колекција на видеа, така што не сакаме да знаеме повеќе за нејзините нови производи.

Сите новости што ви ги кажавме вчера за време на главниот глас може да се видат во видео На практичен начин и случајно, ќе уживаме во импресивните слики што ги оставаат некои од плановите, правејќи ги и iPhone 6 и iWatch да изгледаат навистина добро.

Видео за iPhone 6:

Во оваа прилика, iPhone 6 ја споделува сцената со неговиот постар брат iPhone 6 Plus. Apple сака да ги знаеме добро сите негови можности, новиот дизајн и предностите што доаѓаат со скокот на поголем екран, без да се жртвува работата со една рака.

https://www.youtube.com/watch?v=RS5mzvqWM-c

https://www.youtube.com/watch?v=-ZrfXDeLBTU

https://www.youtube.com/watch?v=SHPACRa6Vq8

Видеа на Apple Watch:

Дел Епл Види можеме да кажеме нешто слично. Тоа е тотално нов асортиман на производи за Apple и тој сака да знаеме кои се неговите можности, без оглед на нашата секојдневна цел: спорт, работа, слободно време, поврзаност. Apple Watch е смислен и дизајниран да ги задоволи потребите на огромното мнозинство.

https://www.youtube.com/watch?v=gCluaJe3lb4

https://www.youtube.com/watch?v=ktujsc4ZUTo

https://www.youtube.com/watch?v=CPpMeRCG1WQ


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.