Папагалот ја отвора својата прва привремена продавница во Шпанија во Барселона

Привремена продавница за папагали

Папагалот неодамна најави отворање на својата прва привремена продавница во Шпанија, конкретно ќе се наоѓа во «Инженерот«, Барселона.

Оваа продавница, како што споменав погоре, е прва продавница од оваа категорија во цела Шпанија и ќе остане отворена од 3 ноември до после БожиќДали сакате да знаете што ве чека внатре?

Привремената продавница „Папагал“ ќе биде добро снабдена со своите најиронични гаџети, конкретно станува збор за нејзината звучна опрема за пошироката јавност (како што е новиот „Папагал Зик 3“) и секако, не може да изостанат неговата армија беспилотни летала и минидрони.

Во привремената продавница Папагал можеме да уживаме во кореографии изведени од рој минидрони „Ролинг пајак“ y «Скокање од сумо», најпознатите беспилотни летала на компанијата, но ова не е сè, за повеќето обожаватели, Папагалот ќе ви ги стави на располагање Bebo Drone и неколку очила за FPV (Поглед од прва личност) што ќе ви овозможи да го видите теренот од птичја перспектива, благодарение на секако на вашиот нов Бебо Дрон со неговиот Sky Controller, без сомнение уникатно искуство што не можеме да го избегнеме да го препорачаме, особено кога нема трошоци , што можеме да изгубиме?

Како да не беше доволно, ќе имаме на располагање новиот Папагал Зик 3, нова генерација на најдобрите безжични слушалки што некогаш сум ги пробала во целиот мој живот, ако некогаш сте виделе нашите прегледи за овој гаџет и ве оставија да се прашувате дали навистина вреди да се добие, застанете покрај оваа продавница и расчистете ги вашите сомнежи, задоволството е обезбедено.

папагал-зик-2-13

Значи, ако сеуште не сте сигурни за совршениот божиќен подарок, најдоброто нешто што можеме да го препорачаме е да прошетате низ оваа продавница за дисплеи со ограничено време и да дозволите да бидете заведени од најновата технологија што продолжува да се појавува како starвезден производ на секој CES.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   лизардо dijo

    Би сакал да знам каде се овие канцеларии