Warsвездени позадини за iPhone, Силата се буди

iphone-позадини-вездени-војни-силата-се буди-

Следниот ден 18 официјалната војна на Starвездите ќе се ослободи будењето на силите. Денес, повеќе од 500 милиони долари се собрани само во претпродажба на билети. Се чини дека сè укажува на тоа дека овој нов филм ги има сите улоги да ги зафати бокс-офисот и да стане еден од филмовите со најголема заработка во последните неколку години, дури и над „Аватар“, кој заработи нешто повеќе од 2.500 милиони долари.

Иако Стивен Спилберг нема никаква врска со овој нов филм, тој пред неколку дена во интервју за германски медиум изјави дека овој филм може да биде најдобриот филм снимен некогаш. Едно е да се одржи возбуда околу филмот, но друго е да се даде изјава од ваков тип.

Во текот на целата година, iDownloadBlog собираше позадини за iPhone поврзани со сагата „Војна на Starвездите“, од кои веќе е ви дадовме преглед минатиот месец. На само помалку од четири дена до објавувањето на филмот ширум светот, iDeviceArt само што објави голем број позадини засновани врз гласините и сликите што протекоа досега. од новиот филм Силата се буди.

Галеријата што ви ја прикажуваме подолу е составена од дваесетина слики создадени од ова студио за дизајн и други што ги најдовме пребарувајќи на Интернет. Како што веќе споменав во претходната статија каде ви прикажуваме други генерички позадини за сагата „Војна на Starвездите“, ако сте дизајнери и сте создале позадина за сагата воопшто или за Силата се буди особено, контактирајте ме и ќе ја вклучиме во овој дел.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.