Прво дебоксирање на iPhone 13 Pro во злато

На мрежата се појавува првото видео -анбоксирање на iPhone 13 во златна боја, кое веројатно не требаше да се објави неколку дена, но тоа не е објавено. Ова е едно од оние видеа што сигурно примаат милиони посети и не токму поради квалитетот на уредување. Ова видео е првото објавено на нет и тоа го прикажува амбалажата на новиот iPhone 13 Pro Max.

Сигурни сме дека новиот iPhone 13 ќе има добар број видеа во мрежата и не е точно направен со своите моќни камери. Овие типови видеа секогаш се допаѓаат и ако сте први што ја споделивте на социјалната мрежа YouTube сигурно ќе добиете добар број посети.

Каналот на YouTube SalimBaba Technical, беше задолжен за објавување на ова видео и логично нема никаква врска со видеата за анбоксинг на iJustine или старите добри Маркес. Во секој случај, видете ја содржината на кутијата на нов модел iPhone 13, во овој случај моделот Pro Max во златна боја. Ова е видеото:

Видеото јасно покажува што е додадено во кутијата на новиот iPhone 13 Pro Max модел. Кабелот за полнење, малите упатства и тоа е тоа. Отстранувањето на кутии на овој нов iPhone 13 н remind потсетува на претходниот iPhone модел, 12. Во кутијата не е додаден тип на полнач. Оваа недела ќе почнеме да гледаме повеќе видеа слични на ова, во секој случај се надеваме дека со малку поработено издание иако не е потребно бидејќи iPhone 13 не додава ништо ново надвор од она што го видовме во претходниот модел.

Како забелешка, можеа ли да покажат дали налепниците на Apple беа во златна боја? 😄


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.