Преземете MacX MediaTrans бесплатно и освојте iPhone XR

Божиќната сезона е идеална за да добиете производи со значителни попусти, па дури и подароци, а MacXDVD сака да нè расположи овие денови со неколку подароци во својата посебна божиќна кампања за оваа 2018 година, со три различни активности во кои можеме да добиеме неколку подароци, некои директни, а други со лотарија.

Од денес до 10 јануари 2019 година можеме да го добиеме вашиот софтвер MacX MediaTrans целосно бесплатно и директно, исто така, ќе учествуваме во томбола за iPhone XR, два Apple Watch серии 4, шест преносни полначи Anker и купони за други апликации како што се MacX DVD Ripper Pro и VideoProc.

MacX MediaTrans, алтернатива на iTunes

Оваа апликација, со која можете да управувате со содржината на вашиот iPhone и да заборавите Грешки во iTunes засекогаш, може да биде ваш потполно бесплатен со внесување на вашата е-пошта и добивање доживотна лиценца за оваа апликација. Со MacX MediaTrans можете да направите резервни копии од вашите видеа, фотографии, музика, електронски книги, итн.., ослободувајќи го тој вреден простор на вашиот iPhone што е оскуден за сите нас и станува најдобра алтернатива на iTunes. Исто така, ќе ви овозможи да пренесувате мултимедијална содржина на вашиот iPhone, заборавајќи на кошмарот iTunes. Сите детали за апликацијата ги имате на овој линк.

За да добиете бесплатна лиценца што ви овозможува да преземате MacX MediaTrans, треба само да кликнете на овој линк, внесете ја вашата е-пошта на соодветното место и почекајте неколку секунди за да пристигне лиценцата во вашата е-пошта за активирање на апликацијата. Треба да забележите дека оваа лиценца нема да вклучува нови ажурирања на апликацијата што ќе бидат објавени во иднина.

Освојте iPhone XR и други производи

подарок за iphone xr

Во прилог на бесплатно преземање на вашиот софтвер Може да учествувате во томбола за производи интересни како iPhone XR или Apple Watch Series 4. Кликнување на овој линк и пишувајќи ја вашата е-пошта во соодветното поле, можете да ги освоите следниве производи:

 • IPhone XR
 • Две Apple Watch Серија 4
 • Шест преносни полначи Анкер

Играјте и заработувајте купони за апликации

Покрај директниот подарок на апликацијата MacX MediaTrans и томболата на производите што ги споменавме претходно, ќе можеме да играме и да освојуваме купони за да добиеме други апликации на брендот, во овој линк.

 • MacXDVD Рипер Про: апликација за пренесување видеа од кое било ДВД на вашиот Mac, да ги гледате на вашиот компјутер или да ги пренесувате на вашиот iPhone или iPad, сето тоа со највисок квалитет и многу брзо.
 • ВидеПроц: апликација за уредување видео на Mac и Windows, што ќе ви овозможи да преобразувате во други формати, да уредувате, компресирате, па дури и да преземате видеа од веб-услуги како што се YouTube.
 • Пакет подароци MacX Божиќ: пакет кој ги вклучува сите апликации на брендот.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.