Premium One W3, основа за сите ваши уреди

Премиум-еден-W3-03

Полнењето на сите домашни уреди може да стане проблем во многу прилики, не само затоа што немате доволно приклучоци, туку затоа што немате простор да ги поставите сите. Доковите со повеќе полнења станаа совршено решение за овој проблем, иако е тешко да се најде приклучок што одговара на сите различни типови на уреди што ви требаат. Новата основа за полнење Premium One W3 е една од најкомплетните во оваа смисла бидејќи овозможува полнење до три уреди истовремено, еден од нив е вашиот Apple Watch. И, ако не ви требаат толку многу опции, тие исто така имаат бази за еден или два уреди.

Премиум-еден-W3-02

Premium One W3 е најкомплетната основа на производителот Enblue Technology, со два простори резервирани за уредите Молња што ви овозможуваат да наплаќате iPhone или iPad со овој тип конектор и Apple Watch. Вклучени се каблите за полнење Молња, како и полначот со простор за 4 врски, од кои ќе користите само три, така што сепак ќе имате еден бесплатен за друг уред. Она што ќе треба да го ставите е кабелот за полнење за Apple Watch.

Премиум-еден-W3-04

Основата е изработена од елоксиран алуминиум, така што совршено се комбинира со кој било уред на Apple што е завршен во тој материјал. Каблите се исто така совршено собрани во самата основа, а од задната страна излегуваат само два кабли: оној од Apple Watch и оној со двата молскавични приклучоци што на крајот се расплетува во два приклучока за да ги поврзе со полначот (вклучено).

Премиум-еден-W3-06

Монтажата е многу едноставна благодарение на завртките што се наоѓаат во основата и кои ја откриваат внатрешноста. Поставувањето на кабелот на Apple Watch е многу едноставно и совршено се вклопува во садот овозможен за него. Исто така е компатибилен со режимот „Ноќен штанд“ дозволувајќи да го поставите Apple Watch во режим на пејзаж и нема да имате никаков проблем со ниту еден ремен компатибилен со Apple Watch.

Премиум-еден-W3-05

Малите платформи на кои се поставени iPhone и / или iPad овозможуваат одредено движење, што ги прави да се прилагодат без проблеми на вашиот уред со скоро секој случај, дури и со најгуст. Конекторот е исто така прилагодлив по висина. Малиот потпирач за грб сместен зад секој приклучок ќе осигури дека вашиот уред е добро поставен без страв дека конекторот ќе страда со движења.

Премиум-еден-W3-01

Приклучокот за полнење Premium One W3 е достапен во сребро, црно, сребро и дрво, и сребро и свинско, за цена од 139 €, цена што ја вклучува основата, двата громобрански кабли и wallидниот полнач со четири USB конекции. Можете да го купите и да добиете повеќе информации на официјалната страница на Замав. Може да ги видите и останатите бази што ги имаат и кои се прилагодуваат на сите потреби со подостапни цени.

Мислење на уредникот

Премиум еден W3
 • Оценка на уредникот
 • 4 ratingвезден рејтинг
139
 • 80%

 • Дизајн
  Уредник: 90%
 • Издржливост
  Уредник: 100%
 • Завршува
  Уредник: 90%
 • Квалитет на цената
  Уредник: 60%

Добрите

 • Внимателен дизајн
 • Квалитетни материјали
 • Полнете три уреди истовремено
 • Вклучува полнач со 4 USB и два кабел за молња
 • Други подостапни модели достапни со помалку конектори

Contras

 • цена
 • Не вклучува полнач за Apple Watch

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.