Затворена продавницата на Епл! Интернет -продавницата на Apple сега е затворена

Затворен плик

Интернет продавниците на Apple во сите земји се веќе затворени чека да ги додадеме новите производи што се презентирани денес. IPhone 13 несомнено ќе биде главниот протагонист на овој настан на Apple во септември, а останатите производи ќе бидат Apple Watch Series 7 и евентуално некои нови AirPods.

На новиот iPhone 13 се шпекулира за помал изрез, важни подобрувања во камерите, веројатно поголем капацитет за влезните модели оставајќи ги настрана капацитетот од 64 GB и други детали што ќе завршат со потврда или не почнувајќи од денес во 19 во нашата земја.

Онлајн продавницата е затворена до крајот на настанот

Ова е веќе традиција во Apple кога се одржуваат настани во компанијата. Затворете ги продавниците за да подготвите нови производи и што откако ќе заврши презентацијата, тие се прикажуваат со секој од презентираните новини од тимот на Купертино.

Минатата година с everything беше нешто чудно со вклучениот COVID-19, но оваа година напорите на добавувачите и самата компанија прават с ready да биде подготвено за месец септември во кој iPhone е несомнено главниот протагонистНа Епл има с ready подготвено за да започне да ги прикажува своите нови производи и корисниците се донекаде нестрпливи да ги видат сите овие вести. На крајот на краиштата, важно е дека с everything е подготвено за настанот „Калифорнија стриминг“ што ќе ни го понуди Apple.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.