Саго мини чудовишта, бесплатно за ограничено време

саго-мини-чудовиште

Повторно зборуваме за игра што може да се преземе бесплатно за ограничено време. Овој пат зборуваме за Саго мини чудовишта, игра за најмалите од куќата, стари меѓу 2 и 4 години, да се забавуваат кога ќе дизајнираат свои чудовишта, на кои ќе можеме да додадеме очи, рогови и уста , покрај тоа што ќе се обоиме по наше задоволство подоцна да ги храниме, да ги миеме забите и да ги фотографираме нашите креации ... Sago Mini Monsters има редовна цена од 2,99 евра, но за ограничено време можеме да го преземеме бесплатно преку врската што ја оставам на крајот од овој напис.

Sago Sago Toys, развивач на Sago Mini Monsters е специјализиран за создавање апликации за најмалата од куќата, апликации на кои децата сакаат и родителите им веруваат. Многу од неговите апликации, ако не и сите, се дизајнирани да го стимулираат капацитетот на децата за сенка, креативност и curубопитност со своите апликации, апликации кои покажуваат позитивизам, како и забавни. Апликациите на овој развивач се идеални за прв контакт на нашите деца со дигитални уреди, без разлика дали станува збор за паметни телефони или таблети. Саго мини чудовишта има просек од 4 starsвезди од 5 во прегледите, што ни ја покажува неговата соодветност како апликација за најмалите.

Карактеристики на мини чудовишта Саго

 • Променете ги очите, роговите и устата
 • Боја на вашето чудовиште
 • Нахранете ги со вкусна закуска
 • Измијте ги тие огромни заби
 • Украсете го вашето чудовиште
 • Фотографирајте за да зачувате и споделите
 • Идеален за возраст од 2-4 години
 • Без ништо дополнително за купување или рекламирање од трети страни, така што вие и вашето малечко може да играте без прекини.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.