Сајбер понеделник на Амазон, ова се најдобрите зделки

Сајбер понеделник на Амазон Дали мислевте дека продажбата за денот што се чини дека ја започнува божиќната шопинг кампања веќе заврши? Па, не сте во право. После неделава на црниот петок, на ред е Сајбер понеделник, што би можеле да кажеме дека е практично исто како црниот петок со таа разлика што е понеделник наместо петок и, во теорија, предметите што ќе бидат на продажба за време на промоцијата „Сајбер понеделник“ треба да бидат од дел за електроника.

Како што видовте, напишав дека ова треба да биде случај во теорија; во пракса, понуди достапни на Амазон и многу други продавници носат и предмети од нешто што нема никаква врска со електрониката, како што е облеката. Како и во случајот со објавите од неделата на црниот петок и викендот од истиот ден, и во оваа статија ќе ги вклучиме најдобрите понуди што се поврзани или може да се користат со производ на Apple. Со ова објаснето, имајте на ум дека има стотици понуди, затоа тука ќе вклучиме врв на санта мраз што содржи промоции со попуст до 90!

Одлични зделки за сајбер понеделник на Амазон

Мора да го имате на ум тоа некои од понудите вклучени во овој напис ќе важат само за ограничено време. За да избегнете забуна, вклучив два дела: дневни зделки и најважни моменти од една страна и блиц-договори. Во вториот дел ќе има понуди кои имаат рок на истекување и овој дел постојано ќе се ажурира денес. Ако додадам понуда пред да биде достапна, ќе додадам и време кога ќе биде достапна.

УЕ Мегабум

УЕ Мегабум Од денешните избрани и истакнати зделки, има три што можат да се користат со уредите на „Епл“ што вреди да се споменат, а сите три имаат врска со аудио Првиот е Пренослив звучник УЕ Мегабум што е достапно денес со теоретски попуст од 47%, оставајќи ви со а цена од 159 €.

Bluedio T3 (3-та турбина)

Bluedio t3

Втората од понудите за Сајбер понеделник што има врска со аудио и е компатибилна со уредите на Apple се оние auriculares Bluetooth Bluedio T3. Ако барате сочни попусти, оваа понуда нуди теоретски попуст од не помалку од 70%, што останува на крајна цена од 24 €.

Преносен безжичен звучник VicTsing

Безжичен преносен звучник VicTsing, сабвуфер Bluetooth 4.0, континуирана емисија на 8 ЧАСА за HUAWEI, XIAOMI, IPHONE, SONY итн. Поставете го глувчето над сликата за да го зголемите Безжичен преносен звучник VicTsing Во текот на целиот ден на Сајбер понеделник ќе имаме на располагање ставка што исто така би можеле да ја купиме за време на промоцијата на Црниот петок. Тоа е за Не се пронајдени производи, што сега можеме да го купиме со теоретски попуст од 53%, што останува со а крајна цена од 37.99 €.

Интернет-зделки за Интернет-понеделник

Овие ќе бидат понудите со датум на истекување. Во краткиот опис на секоја ставка, ќе се обидам да го додадам времето кога започнува / завршува понудата.

Папагал - А.Р. Беспилотно летало 2.0 Elite Edition Sand

Папагал - А.Р. Беспилотно летало 2.0 Elite Edition Sand Можеби не е најголемиот попуст од сите, но Папагал АР Дрон 2.0 да, може да биде еден од theвездените производи на Сајбер понеделник. Мислам дека има многу презентации. До 23:00 часот денес, понеделник, можеме да го купиме овој дрон за А. цена од 184.16 €.

Мпов Свифт

Мпов Свифт На која било листа каде има многу зделки, ќе има многу слушалки. До 23:30 часот, можеме да купиме Bluetooth слушалкиНе се пронајдени производи за така само 9.99 € благодарение на вашиот попуст од 77%.

TP-LINK TL-PB5200

TP-LINK TL-PB5200 Ако барате преносна батерија со значителен попуст, можеме да ја купиме Не се пронајдени производи искористувајќи попуст од 57%, што ќе го остави на а цена од 12.96 € до 23:10 часот.

AUKEY Hub USB Ц

AUKEY Hub USB C Многу сличен на друг што го вклучивме во оваа листа, но со многу важна разлика. На Не се пронајдени производи тоа е центар што ќе додаде 4 USB порти, на пример, на новиот MacBook Pro. До 23:15 часот можеме да го купиме овој центар за А. цена од 10 €.

Звучници со Bluetooth DOSS

Bluetooth DOSS звучници Иако iPhone 7 значително го подобри својот звук благодарение на вториот звучник, ако сакаме да слушаме музика прилично добро, треба да ја поврземе со звучник. Најдобар начин да го направите тоа е преку Bluetooth и денес ќе го имаме до 22:50 часот со попуст од 67% звучни звучници за Bluetooth, што ќе остане со a крајна цена од 29.59 €.

Кутија за BDS iPhone 7

Кутија за iPhone 7 Овој сајбер понеделник ќе го имаме на располагање Кутија за BDS iPhone 7 за а цената е само 6.39 €, искористувајќи го попустот од 29 € што ќе биде достапно до 19:15 часот од Шпанија

AUKEY Hub USB 3.0

AUKEY Hub USB 3.0

Ако сакате да додадете USB порти на вашиот компјутер, особено ако е AIO како iMac со својата сребрена боја, денес можете да ја искористите понудата што ќе ви овозможи да купите центар со 4 порти како што е AUKEY USB 3.0 . Понудата ќе биде достапно до 19:00 часот.

Торба за појас за трчање EOTW

Торба за појас за трчање EOTWСè додека Apple Watch не вклучува поддршка за 3G конекции, ако сакаме да спортуваме и да останеме поврзани со нашите познаници, ќе треба да го земеме iPhone-от со нас. Ако излезете на трчање и сакате да земете паричник, клучеви, па дури и шише вода, спортски навивачки пакет од EOTW Таа мора да биде ваш партнер за обука. За време на сајбер понеделникот и денес до 23:00 часот, можеме да го купиме овој комплетен пакет за фани за цена од 10.39 €.

Спортска лента MPOW

бразалат-депортиви-мов Пазете се од оваа понуда што е навистина блиц. Е биде достапен до два часа (15:00 часот во Шпанија), но не успеав да го пуштам да помине. Тоа е за Не се пронајдени производи за уреди до 5 ″ што е моментално достапно за само 5 €. Понудата ми изгледа толку привлечна што морав да се запрашам дали ми треба или не, заклучувајќи дека не затоа што веќе имам неколку додатоци за велосипедот.

Станица за полнење NexGadget

Станица за полнење NexGadget

За оние од нас кои имаат неколку уреди што треба да ги полниме на секои еден или два дена, веројатно ќе имаме мал проблем. На пример, мојот iMac има 4 порти и во нив треба да ги полнам Apple Watch, iPhone и iPad. Што ако сакам да го полнам, на пример, задното светло за велосипед и да користам USB-стик? Едно решение може да биде станица за полнење de NexGadget што ќе ни овозможи да полниме до 4 уреди со тоа што ќе го поврземе со штекерот. Денес е достапна со теоретски попуст од 54%, што останува со а цена од 22.99 €. Ова понудата завршува во 16:00 часот..

AmazonBasics - двоен USB полнач

amazonbasics-dual-USB-полнач Па, Амазон никогаш не ги нуди своите производи со висока цена, но оваа можеме да ја набавиме денес. Не се пронајдени производи со попуст од 21%, што го остава по конечна цена од 7.49 €. Оваа понуда исто така завршува во 16:00 часот..

Брзо полнење AUKEY 3.0

Брзо полнење AUKEY 3.0

Друга интересна станица за полнење е Не се пронајдени производи, станица што ќе ни овозможи да полниме до 5 уреди, се додека еден од нив може да биде поврзан на USB-C портата. До 17:200 часот можеме да ја купиме оваа станица за полнење за 16.99 €.

Bluedio U (НЛО)

Bluedio U (НЛО) Овој бренд ја фрла куќата низ прозорецот и нуди многу попусти. Слушалки со Bluetooth Bluedio U (НЛО) црвено ќе биде достапно со цена од 79.99 € до 17:00 часот.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.