Следете го настанот на Apple во живо на iPhone News

Попладнево со почеток во 19:00 часот (CEST) ќе се одржи настанот за презентација на Apple во кој ќе ги видиме новите производи што тие се подготвени да ги лансираат оваа пролет. Дали сакате да го следите во живо без да пропуштите ништо? Па токму тука ќе ги имате сите информации.

Презентацијата „Главниот пролет“ може да се види во живо од нејзината веб-страница (линк), и ќе направиме следење во живо на сè што тие ќе презентираат, се разбира на шпански, за да не пропуштите ништо што ќе ни се покаже попладнево на овој пролетен настан. Исто така, ќе имате можност да учествувате со остатокот од нашата заедница со давање коментари во живо на нашиот разговор, сите од нашиот канал на YouTube или со гледање на видеото што директно го поврзуваме во оваа статија.

Beе бидеме во живо од приближно 18:30 (ЦЕСТ), за да ги загреете моторите и да видите кои информации во последен момент се појавуваат на мрежите, и од 19:00 часот ќе започне најочекуваниот настан на пролетта. Transе преведеме сè што ќе ни се претстави, така што нашиот предлог е да ги видите сликите што ги нуди Apple и да ги слушате нашите во живо, за да не пропуштите ништо, а исто така да учествувате во нашиот разговор со целата наша заедница. Вечерва, со почеток во 23:30 часот, ќе го имаме нашиот подкаст во живо, исто така, на нашиот канал на YouTube, да коментираме за сè што ни е претставено, а не можете ни да го пропуштите. Ве чекаме сите.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.