6 × 20 Подкаст на „Актуалидад iPhone“: «Стив sобс» и iPhone 5se

Ја започнавме нашата втора програма на YouTube со споделување на нашата прва впечатоци од лентата «Стив sобс» од Sony и ние исто така ги собираме вашите мислења за тоа. Покрај тоа, ние ви кажуваме како е новото Samsung Gear S2 Classic Аспирира да му конкурира на Apple Watch Edition. Конечно, не можеме да престанеме да ги коментираме најновите гласини поврзани со iPhone 5 se ».

Денешната програма вклучува:

За да го следите подкастот на YouTube, препорачуваме да се претплатите преку следното копче:

Слушнете ја целата програма преку „Актуалидад iPhone“:


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.