Уживајте во повеќе од 100 игри на продажба овој Божиќ

слободно време за игра

Минатиот петок, видов во App Store дека има постер сличен на оној што ја води оваа статија. Во тоа време започнав да пишувам статија за да зборувам за а нова промоција, но траеше неколку дена (Фил Шилер започнува лошо пред App Store) сè додека оваа промоција не започна да работи, бидејќи, без оглед колку се трудевме да пристапиме и иако објавувачот беше на совршен шпански јазик, се појави известување кое вели написот не е сè уште достапен во продавницата на нашата земја.

Неколку дена подоцна, Apple ја направи понудата повторно достапна за нас, но овој пат успеа. Како и да е, она што се појавува во оваа промоција се малку наслови (вкупно 37) и многу од нив веќе знаевме дека се на продажба. Бидејќи сме на Божиќ, има уште многу игри понуда во моментов и подолу имате список со повеќе од 100 игри (благодарение на TouchArcade) за да поминете дел од овој Божиќ играјќи добри наслови.

 • 7 чуда HD [0.99 (HD)]
 • За Loveубовта, омразата и другите [1.99]
 • Авантура до судбината: Потрага до јадро [0.99]
 • Агент А: загатка маскирана [0.99]
 • Сам [0.99]
 • Авантура на Алто [0.99]
 • Аномалија 2 [0.99]
 • Аномалија бранители [0.99]
 • Аномалија Кореја [0.99]
 • Аномалија воена зона Земја [0.99 / 0.99]
 • Аралон: Меч и сенка [2.99]
 • BattleLore: Команда [3.99]
 • Battlestation: Харбингер [1.99]
 • Блек [0.99]
 • крв Боул [0.99 (HD)]
 • скршени Години [2.99]
 • Скршен меч 5 - Проклетството на змијата [0.99]
 • Карта зандана [1.99]
 • Воин со моторна пила: Господари на ноќта [2.99]
 • Воин со моторна пила [1.99]
 • Потрага по костуми [0.99]
 • Критика паника [0.99]
 • Данмаку Неограничен број 2 [0.99]
 • Данмаку неограничен [0.99]
 • Подели се со овци [0.99]
 • Кикери на врата [1.99 (HD)]
 • Змеј Потрага V [9.99]
 • Dropchord [0.99]
 • DuckTales: Ремастериран [0.99]
 • Дует [0.99]
 • Лет неограничен Лас Вегас [2.99]
 • Засекогаш изгубени: Епизода 1 [2.99]
 • Засекогаш изгубени: Епизода 2 [1.99]
 • Засекогаш изгубени: Епизода 3 [3.99]
 • Галактички чувајте [2.99]
 • Галакси возач на камион [2.99 / 2.99 (HD)]
 • Коза симулатор GoatZ [1.99]
 • Коза симулатор ММО симулатор [2.99]
 • коза Симулатор [0.99]
 • Грозен Фанданго премачкан [2.99]
 • Меч чувар [слободен]
 • Хач-Ит! [слободен]
 • Таму еве [0.99]
 • Херои на челик RPG Elite [1.99]
 • Хипер плоштад [0.99]
 • Јас сум лебот [0.99]
 • Eо Данџер Бесконечност [0.99]
 • О Данџер [0.99]
 • .Унгла тркалаат [0.99]
 • Кралот Одбол [0.99]
 • Кралството Раш граници [0.99 / 2.99 (HD)]
 • Kingdom Rush Origins HD [2.99 (HD)]
 • Потеклото на Царството Раш [0.99]
 • Кула на витез [0.99]
 • Крашлендер [0.99]
 • Ле Авр [0.99]
 • Fortune на Лав [0.99]
 • Lili [0.99]
 • Luxor Evolution HD [0.99]
 • Рудници на Марс [1.99]
 • Северен ветер: Врв на свеста [0.99 (HD)]
 • Pac-Man Championship Championship Edition DX [0.99]
 • Нуркач на планети [0.99]
 • Лебдат во моќност [1.99]
 • ПУК [0.99]
 • Господар [0.99]
 • Ravensword: Shadowlands [2.99]
 • RBI Бејзбол 14 [0.99]
 • RBI Бејзбол 15 [0.99]
 • Изградба на 3: Бандите на Дедсвил [3.99]
 • Нечесна starвезда [0.99]
 • Чувари на Multiverse [6.99 (HD)]
 • Шанта: Одмаздата на Ризик [0.99]
 • Сине Мора [2.99]
 • Ски Сафари 2 [0.99]
 • Спиј бесно [0.99]
 • Патување на месечар [0.99 / 0.99 (HD)]
 • искра 2 [1.99]
 • Раскошот [0.99]
 • Спрогивуд [4.99]
 • Штрајкувачи на бура [0.99]
 • Фабрика за супер лимонада, втор дел [2.99]
 • Супер лимонада фабрика [2.99]
 • Симтреин [0.99]
 • Талисман [2.99]
 • Талумер [1.99]
 • Темпларска борбена сила [6.99]
 • Тенис во лице [0.99]
 • Тетробот и Ко. [0.99]
 • Сонцето сенка [0.99]
 • Просторните простори [6.99 (HD)]
 • Оваа моја војна [4.99]
 • Билет за возење [2.99]
 • Ситни чувари [0.99]
 • ТМНТ: Браќа Јунајтед! [2.99]
 • Снимка за трик [0.99]
 • Срце од срце [0.99]
 • ЗАварувач [слободен]
 • Warhammer 40,000: Deathwatch - Tyranid Invasion [1.99]
 • Потрага од Вархамер [2.99]
 • Шепотење врвови [1.99]
 • Xenowerk [0.99]

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Марио dijo

  не е добра