Црн петок 2015 година, неодоливи понуди кои не можете да ги пропуштите

Црн петок 2015

Веројатно веќе го знаете тоа Овој петок е црн петок, партија која веќе е основана во Шпанија како една од најважните во годината за да добие производи со попуст од сите видови.

Како би можело да биде поинаку, многу од овие попусти се директно поврзани со iPhone или воопшто со светот на Apple, па затоа ќе ги ставиме на овој пост. Бидете во тек бидејќи во многу прилики, понудите траат неколку часа И ако доцните, губите златна можност да го добиете производот со попуст.

Индекс

Почеток во 9:00 часот

Ауки полнач со 3 USB: 11,99 €

Полнете повеќе уреди одеднаш со овој USB полнач Aukey 3.

Ауки полнач

Купи - Не се пронајдени производи

6.000 mAh батерија: 15,99 €

Никогаш не останете без батерија во вашиот iPhone со овој додаток што ќе ви овозможи да завршите неколку циклуси на полнење на вашиот мобилен Apple без да зависи од приклучокот.

УСБ-батерија

Купи - Јакни®® 6000mAh

Скала на отстапување: 114,99 €

Ако сакате да водите сметка за вашата тежина користејќи го вашиот iPhone, оваа скала за WiFi и Bluetooth е неопходна за вас.

Вага

Купи - Withings Паметен анализатор на тело

Овластен кабел за молња: 7,19 €

Добијте втор кабел за капење по неодолива цена, има должина од 0,9 метри.

Кабел за зајакнување

Купи - Не се пронајдени производи

5.000 mAh батерија со вграден молња кабел: 23,99 €

Купете ја оваа батерија од 5.000 mAh со вграден молња кабел и заборавете на проблемите при полнење на вашиот iPhone на кое било место.

Batería

Купи - Не се пронајдени производиEasyAcc PB5000M - Надворешна мобилна батерија (USB, 5000 mAh), црна »/]

Куќиште со внатрешна батерија за iPhone 6: 14,39 €

За 14,39 € тешко е да се најде добра кутија, но има и вградена внатрешна батерија од 3.200 mAh, што е уште потешко. Земи го

Кутија за батерии

Купи - Заштитна футрола со батерија од 3200mAh

3W Bluetooth звучник: 39,19 €

Амазон ни ги нуди своите Bluetooth звучник со 3W на моќност и стерео звук со намалување од 20%.

Стерео Bluetooth звучник

Купи -  Пренослив Bluetooth звучник

Спиген Тенок оклопна футрола за iPhone 6s: 14,99 €

Шпиген исто така ги нуди своите Случај со тенок панцир iPhone 6s Се истакнува по својот висок степен на заштита и по тоа што има мала поддршка за поставување на iPhone во различни позиции за гледање филмови или сурфање на Интернет.
Шпигенска обвивка

Купи - Стигнен тенок оклоп

Почеток во 10:00 часот

Полнач за автомобил Aukey со 2 USB порти: 16,99 €

Поврзете го вашиот кабел за молња и наполнете го вашиот iPhone или iPad во автомобилот со овој USB полнач со два порта.

Полнач за автомобили

Купи - Не се пронајдени производи

Водоотпорен звучник за Bluetooth: 28,99 €

Ако сакате да се туширате слушајќи ја вашата најдобра музика, купете го овој Bluetooth звучник со вградено радио и пејте под тушот.

Водоотпорен звучник

Купи - Не се пронајдени производи

Слушалки со Bluetooth за спорт: 12,99 €

Слушајте музика што ви се допаѓа најмногу додека спортувате со овие слушалки со уво со поврзување со Bluetooth.

Слушалки со Bluetooth

Купи - Bluedio Bluedio H +

LifeProof Fre насловна страница: 39,99 €

Заштитете го вашиот iPhone со една од најдобрите корици на пазарот. Издржува капки до 2 метри и е потопно во вода и до 2 метри.

LifeProof Фре

Купи - LifeProof Fre - Кутија за Apple iPhone 6 / 6S

10W Bluetooth звучник со LED светла: 59,99 €

10W моќност и светлосно шоу на звукот на вашата омилена музика. Ова е овој звучник за Bluetooth од Trust, сега по неодолива цена.

Блуотот

Купи - Урбан бунт од Труст Дикссо

Почеток во 11:00 часот

Слушалки со Bluetooth за спорт: 14,89 €

Повторуваме тип на производ, но овој пат на брендот VicTsing, EC Technology или Mpow. Некои слушалки со уво преку Bluetooth да вежбаат спортови без да се потпираат на досадни кабли. Вклучуваат микрофон за да ги користат како слободни раце. Спортски слушалки

 

Купи - Не се пронајдени производиEC технологија Не се пронајдени производи

Aukey 8000 mAh батерија

Ауки и денес продолжува да ги нуди своите батерии со многу сочни попусти. Сега на ред е овој модел кој се издвојува по тоа што е многу рамен и има капацитет од 8000 mAh.

Aukey 8000mah

Купи - Не се пронајдени производи

Комплет за почеток на Philips HUE: 149 €

Познатите LED светилки „Филипс“ исто така се дел од „Црниот петок“. Контролирајте го вашето домашно осветлување преку iPhone со овој производ.

Philips Hue

Купи - Philips Hue

Монитор за срцеви отчукувања на Polar H7: 48,96 €

Ако барате монитор за отчукувања на срцето компатибилен со iPhone, Polar H7 има Bluetooth 4.0 за да можете да го забрзате срцевиот ритам додека спортувате. Компатибилен со сите спортски апликации како Runtastic или слично.

Поларен H7

Купи -  Поларен H7

Со часовник на Активите: 249 €

Следете ја вашата дневна активност со овој стилски часовник од Withings. Веќе немате изговор да имате нараквица за активности вметната во традиционалниот часовник.

Со активисти

Купи - Со активисти

Почеток во 12:00 часот

Белкин WEMO приклучок: 33,99 €

Вклучете или исклучете уред од далечина со овој прекинувач Belkin WEMO. Сега со попуст.

Белкин Вемо

Купи - Белкин F7C027ea

Aukey 5000 mAh батерија: 12,79 €

Доколку барате удобна батерија за носење и со добар капацитет за полнење, искористете ја оваа понуда и набавете ја батеријата на Aukey со 5000 mAh.

Aukey 5000mah батерија

Купи - Не се пронајдени производи

Аудио приемник Bluetooth 3.0: 11,99 €

Испратете аудио сигнал до која било опрема користејќи ја Bluetooth-врската. Вие едноставно треба да го поврзете овој приемник со помошниот влез на приемникот и тоа е тоа.

Приемник за Bluetooth

Купи - Не се пронајдени производи

Почеток во 13:00 часот

Звучник за Bluetooth во август: 14,36 €

Мал, но моќен, ова е августовски Bluetooth звучник што сега можете да го добиете на продажба.

Август звучник

Купи - Август MS425B

Мото 360: 245 €

Сега што Android Wear е компатибилен со iOS, ништо подобро од тоа да го набавите Moto 360 за да уживате во известувањата за iOS на нашиот зглоб.

Мото 360

Купи - Моторола Мото 360

Почеток во 14:00 часот

Вилична коска УП3:

Купете ја нараквицата за активност со вграден монитор за отчукување на срцето и следете ги тренинзите на едноставен и елегантен начин.

Jawbone UP3

Купи - Jawbone UP3

Кабел за молња Aukey: 12,79 €

Дали ви треба втор кабел за полнење на вашиот iPhone? Набавете го овој од Ауки што има и сертификат за Епл.

Ауки кабел

Купи -  Не се пронајдени производи

Пристаниште за iPhone и Apple Watch: 14,89 €

Полнете ги вашите iPhone и Apple Watch на истиот приклучок со оваа поддршка на Vtin направена од алуминиум.

Полнач за Apple Watch

Купи - Не се пронајдени производи

Почеток во 15:00 часот

Xiaomi Powerbank од 5.000 mAh: 11,98 €

Почнувајќи од 15:39 часот, можете да ја зафатите Xiaomi PowerBank која се издвојува по алуминиумското тело и капацитетот од 5.000 mAh.

PowerBank на Xiaomi

Купи - Не се пронајдени производи

Philips HUE Lux: 61,14 €

Ако сакате да имате пар LED светилки што можете да ги контролирате од iPhone, Овој комплет Филипс е совршен за вас.

51GHOaL73zL._SL1171_

Купи - Филипс Хуе Лукс

Почеток во 16:00 часот

Селфи стап со далечински управувач со Bluetooth

Фотографирајте селфи со помош на вашиот iPhone благодарение на овој стап со вграден активиран далечински управувач за Bluetooth. Важи и за други мобилни телефони. Понудата започнува во 16 часот и 39 минути.

61 kFTcOdXEL._SL1000_

Купи - Не се пронајдени производи

Ultimate Ears MEGABOOM звучник: 189,90 €

Ако барате моќен, квалитетен и пренослив Bluetooth звучник, не пропуштајте ја оваа зделка за да го добиете Ultimate Ears MEGABOOM. Вашата понуда започнува во 16 часот и 39 минути

МЕГАБУМ

Купи - Најдобри уши MEGABOOM

Harman Kardon SoundSticks III: 119,90 €

Иако веќе со години се со ист дизајн (патем, наградувани), звуците на Харман Кардон остануваат млади. Дефинитивно, еден од најдобрите 2.1 на пазарот. Почнува во 16:39 часот

Звучни звуци на Харман Кардон

Купи - Звучни звуци Харман Кардон III

CaseProof Nuud Case за iPhone 6 Plus

Без оглед како се однесувате кон вашиот iPhone 6 Plus, случајот LifeProof Nuud го штити од капки до 2 метри и од влегување на прашина, мраз или снег со својот IP-68 сертификат. Почнува во 16:39 часот

LifeProof Нуд

Купи -  LifeProof Нуд

Почеток во 17:00 часот

Ауки 6.000 mAh батерија

Од 17:29 може да ја задржите оваа батерија Aukey со капацитет од 6.000 mAh.

Ауки Батерија

Купи - Aukey® 6000 mAh

180см кабел за молња

iClever ни го нуди својот сертифициран кабел за молња од Apple со должина од 180 сантиметри. Ако ви треба дополнителен кабел за полнење, од 17:39 часот можете да го набавите.

 

Громобран кабел

Купи - USB кабел за Apple (1.8 метри)

xiaomi miband

Во 17:39 тој ја купува оваа нараквица за активности Xiaomi, многу едноставна, но многу ефтина. Многу пати не е потребно повеќе.

xiaomi miband

Купи - Xiaomi mi бенд

Слушалки за на глава AUDIOMAX Bluetooth 4.0:

Ги тестиравме на iPhone со вистински и нашите впечатоци беа многу добри. Искористете го Црниот петок и набавете си многу удобни слушалки над ушите со вредност за парите што малкумина ги надминуваат.

Слушалки Audiomax HB-8A

Купи - Не се пронајдени производи

Почеток во 18:00 часот

Штанд за полнење за iPhone и Apple Watch

Полнете ги вашите iPhone и Apple Watch секоја вечер користејќи ја оваа поддршка за VicTsing што ќе ја намали неговата цена во 18:39 часот.

Поддршка за часовник на Apple

Купи - Не се пронајдени производи

Повеќе зделки за црниот петок

Нуди машини

Во продавницата Macnificos имаме неколку интересни попусти за производите на Apple:

Фнак

En Fnac имате 21% попуст на производи што ги продаваат. Запомнете дека треба да бидете член за да ги искористите тие 21 процент, во спротивно, директниот попуст е 16%.

Лошата страна е што Apple е исклучен како бренд, но во додатоци или други брендови за технологија, можете да ги искористите предностите. Внесете Fnac и погледнете ги попустите за денес и утре.

Ктуин

И Ктуин го прави истото и ни нуди неколку многу вкусни попусти за купување производи на Apple. Од вкупниот попуст, половина е директен, а другата половина се акумулира во рамнотежа за да ја потрошите во вашата продавница.

 • 10% попуст на iPhone
 • 20% попуст на Mac
 • 20% попуст на iPad Air
 • 10% попуст на Apple Watch

Понудите се веќе завршени

Ultimate Ears UE BOOM 2: 129,90 €
Еден од blueooth звучници Најпознат по својата вредност за парите, сега е достапен со 38% попуст. Искористете го фактот дека станува збор за одлична набавка.

УЕ БУМ 2

Купи - Ultimate Ears UE BOOM 2
Слушалки со Bluetooth за спорт: 16,86 €
Ако вежбате каков било спорт и сакате да ве придружува најдобрата музика, со овие Слушалки со Bluetooth ќе заборавите на каблите помеѓу вашиот iPhone и ушите.

Спортски слушалки со Bluetooth

Купи - Не се пронајдени производи

 

Bluedio Bluetooth слушалките намалени за 76%: 112,99 €
Ако ви требаат некои безжични слушалки за нараквици, Тие нудат добар квалитет на звукот, удобни се и пред се имаат повеќеканални можности, Bluedio U сега може да се добие по смешна цена. Слушалки Blueooth

 

Купи - Блуедио У
TP-Link PLC: 79,96 €
Ако сакате донесете ја вашата Интернет-врска до точки дома во која немате WiFi покриеност или можност за користење на кабел за етернет, овој PLC е многу добар облог и сега е намален за 53%.

Саладин

Купи - Комплет TP-LINK TL-PA8030P

 

Неопорен iPad Air случај: 7,59 €
Случај IPad Air

Купи - Основи на Амазон DZS1311197 ...
Анкер Астро Е6 батерија од 20.800 mAh: 35,99 €
Анкер Астро батерија

Наполнете го вашиот iPhone многу пати без да зависи од приклучок со 20.800 6 mAh од оваа батерија Anker Astro E20 што сега може да се купи со XNUMX% попуст. Постојат и други капацитети во случај тоа што ви нуди овој модел да ви изгледа премногу.

Купи - Анкер Астро Е6
Звучник за пулс JBL: 118,70 €
Доколку сакате Bluetooth звучник кој освен што звучи добро, ги оживува вашите забави и со LED светлосно шоу, овој JBL Pulse може да се купи со 41% попуст.

ЈБЛ пулс

Купи - ЈБЛ пулс

10см кабел за молња со сертификат MFi: 5,99 €

Ако сакате а краток кабел за носење кога одите на патување, во вашата торба или секогаш да го имате при рака, овој од Amazon Basics има сертификат MFi и исто така се нуди по многу конкурентна цена.

Краток кабел за молња

Купи - Кабел за поврзување со молња 10 см
Селфи стап со далечинска бленда: 11,99 €
Селфито е мода и ако сè уште го немате своето, денес се нуди многу интересен модел кој исто така вклучува Bluetooth далечински активирање да се фотографираат од далечина.

Селфи стап

Купи - Селфи стап со далечински управувач со Bluetooth

Иако има уште неколку дена до Црниот петок, некои продавници како Амазон веќе започнаа да нудат попусти тоа вреди да се искористи. Денес ја наоѓаме следната продажба:

Кабел што може да се повлече со приклучок за молња и сертификат MFi: 8,79 €

Ако ви треба кабел за полнење на вашиот iPhone кога одите на патување, ова може да биде добра опција:

 

Кабел iPhone што може да се повлече

Купи - Сертифициран MFi кабел што може да се повлече
Звучник за Bluetooth Vtin: 26,30 €
Ретко можете да добиете А. Bluetooth звучник со стерео звук и одреден квалитет на материјалите за оваа цена.

VTIN звучник

Купи - Не се пронајдени производи
Aukey 7.500 mAh батерија: 13,59 €
Ако сакате надополнете го вашиот iPhone, iPad или кој било друг уред Ова ја користи USB-врската, оваа Aukey батерија ви ветува неколку циклуси на полнење без да мора да прибегнувате на штекер.

Ауки Батерија

Купи - Не се пронајдени производи

Ние ќе го ажурираме објавувањето бидејќи ќе излезат повеќе понуди, не губете го од вид.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   алтергејк dijo

  Црн петок и сајбер понеделник е во Соединетите држави, не бидете илузии, никогаш нема да ги видите попустите на таа земја во друга на светот

  1.    Себастијан dijo

   Не сте во право, овде во Бразил е многу познат ден, тие прават многу продажба, не можете да ги замислите линиите во продавниците за електрични апарати.