„Епл“ наскоро ќе пушти во продажба црна лента „Миланез јамка“ за „Епл часовник“

црна миланска јамка

Вчера зборувавме за доаѓањето на ексклузивни модели на Apple Watch по повод прославата на кинеската Нова Година. Модели што беа достапни само во некои азиски продавници за јаболка (Кина, Хонг Конг, Малезија…) до следниот 22 февруари (првиот ден од кинеската нова година). И иако многу медиуми тврдат дека оваа година 2016 година ќе имаме нови модели на Apple Watch, Apple не сака да се намали стапката на продажба.

И денес продолжуваме со новостите поврзани со Епл Види. Додатоците за оваа се уште еден од најпродаваните и Apple го научи многу добро. Haveе имате нов Apple Wach, но ќе имате нов часовник (паметен часовник) бидејќи добивате нови ремени. Денес алармите се вклучуваат за да добијат нов каиш на момците од Купертино нова миланска јамка во вселенско сиво... По скокот ви прикажуваме повеќе слики од идната нова миланска јамка во црно за Apple Watch ...

слики од црна миланска јамка

Како што можете да видите во ова зафаќање направено од момците од 9TO5Mac, lновата миланска јамка многу добро му одговара на Apple Watch. Ремен кој ви дава трезвеност и совршено ќе се комбинира со вашиот нов Apple Watch Space Grey. Секако, смири се, сè уште не е достапно... И се чини дека момците од Купертино Производот се провлече во Интернет продавницата на Apple во Чешка, Португалија и Унгарија, но тие повеќе не се достапни.

Можно е сè да е грешка во тонот и заситеноста на сликите, но мислам дека тоа би било прилично сериозна грешка од страна на Apple. Да се ​​надеваме дека момците од Купертино многу брзо ќе не извадат од сомнежи Простор Греј од Миланеста јамка може да биде бестселер. Во меѓувреме, можете да најдете слични модели (не оригинални) на мрежата.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.