Apple ја потврди премиерата на Малиот глас на Jеј еј Абрамс на Apple TV + за 10 јули

Пред неколку дена ви кажавме за следната премиера на Apple TV +, Greyhound, филм со Том Хенкс кој ќе биде една од најголемите премиери на платформата затоа што беше закажана за премиера во кината, но поради плановите на Коронавирус се променија. И, тоа е дека Apple се обидува да ја објави својата платформа за стриминг видео, каталогот е она што не тера да се определиме за едното или за другото и на крајот да мораме да инвестираме во него. Денес ја добиваме веста за премиерата на новата серија. Произведено од Jеј еј Абрамс, Apple TV + ја потврди премиерата на Little Voice за 10 јули. По скокот, ви ги даваме сите детали за оваа нова серија Apple TV +.

Најдоброто нешто е што се соочуваме со музичка серија, но со музичко серија со големо задоволство. Малиот глас е во продукција на добро познатиот Jеј еј Абрамс и се одликува со музика на Сара Барејлс. Еден многу драматична серија со свеж и интензивно романтичен допир. Малиот глас беше една од сериите што Apple ги претстави во 2018 година со лансирањето на Apple TV + (го видовме Jеј еј Абрамс со Сара Барејл како ја презентираа серијата), и се чини дека на чекањето му дојде крајот, на 10 јули можеме Уживај.

ULoveубовно писмо до разновидната музикалност во Newујорк глуми Британи О’Грејди, Шон Тил, Колтон Рајан, Шалини Батина, Кевин Валдез, Филип Johnонсон Ричардсон и Чак Купер„Малиот глас“ ја следи Бес Кинг (О’Грејди), многу талентирана уметница која се бори да ги исполни своите соништа додека се движи низ отфрлање, loveубов и комплицирани семејни проблеми. Одликувајќи се со оригинална музика од номинираната награда Греми и Тони, Сара Барејл, ова е приказна за пронаоѓањето на вашиот автентичен глас и храброста да ја користите.

Нов предлог што се приклучува на каталогот за да се обиде да нè заведе, квалитетен каталог, но кој сè уште има тежок пат да стигне до величините на видео-стримингот. Seeе видиме каков е овој Мал глас и се надеваме дека од Купертино тие продолжуваат да го подобруваат предлогот на Apple TV +.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.