Anker се занимава со батерии, слушалки и други додатоци за време на црниот петок

Зделки од Анкер

Искористувајќи го црниот петок, можете да набавите некои производи на Anker по многу добра цена. Ова е изборот што го направивме за вас со најдобрите производи и најдобри попусти.

Црниот петок е најдобрата опција за да го добиете тој производ кој долго време беше на вашата листа на желби или да го подготвите писмото до Тројцата мудреци оваа година. Со зделки кои започнуваат денес 18 ноември и траат до 28 ноември, Anker и неговите брендови нудат специјални цени на Amazon.es на многу од нивните производи. Ова се најинтересните понуди.

Soundcore Q45 слушалки

звучни слушалки

Anker ни го нуди брендот Soundcore со одлична вредност за парите и различни типови на слушалки за сите вкусови и буџети.

 • Звучно јадро Q45: слушалки со лента за на глава со автономија до 50 часа, поништување шум и звук со висока резолуција со LDAC, кои обично чинат 149 евра и сега можете да ги набавите за 119,99 € (линк).
 • Soundcore Space A40: вистински безжични слушалки со приспособливо поништување шум, неверојатна автономија од 50 часа благодарение на куќиштето за полнење и звукот со висока резолуција со LDAC, кои обично чинат 99,99 евра и сега можете да ги добиете за 79,99 € (линк).
 • Звучен слобода 3 Про: вистински безжични слушалки со супериорно поништување на шумот прилагодени на вашето уво, врвен HiRes звук и 32-часовна автономија благодарение на куќиштето за полнење. Тие обично се со цена од 132,99 евра и сега чинат 109,99 € (линк).

Anker полначи

полначи и батерии

Anker ни нуди најсовремени полначи, како што се моделите GaN од третата генерација кои нудат голема моќ на полнење со мала големина. Надворешните батерии со системот MagSafe ви овозможуваат удобно полнење на вашиот iPhone, без кабли. Ова се најинтересните понуди:

 • Anker 737 GaNPrime 120W: полнач со две USB-C порти и еден USB-A, и вкупна моќност на полнење од 120W. Неговата вообичаена цена е 94,99 евра и сега можете да ја набавите 74,99 € (линк)
 • Anker 633 PowerCore Magnetic: надворешна батерија од 10.000 mAh со систем MagSafe што се прицврстува на вашиот iPhone магнетски и има интегрирана поддршка. Неговата вообичаена цена е 79,99 евра и сега чини 59,99 € (линк).
 • Anker Nano 3 30W: мал USB-C полнач со моќност од 30W за брзо полнење на вашиот iPhone или iPad. Неговата вообичаена цена е 24,99 € и сега има цена од 20,99 € (линк).

Звучници

Soundcore не произведува само слушалки, туку и тие преносни звучници со кој можете да уживате во вашата музика насекаде.

 • Soundcore Motion Boom Plus: мега надворешен звучник, со стерео звук, отпорност на IPX7 и опсег до 24 часа. Неговата цена беше 179,99 € и во овие денови чини 134,99 € (линк)
 • Soundcore Motion+: Со моќност од 30 W, овој Bluetooth звучник има звук HiRes, 12 часа автономија и отпорност на IPX7. Неговата цена обично е 99,99 € и сега чини само 79,99 € (линк)

Други производи

Покрај веќе споменатите, имаме и други производи од други категории во продажба во текот на оваа недела на црниот петок.

 • eufyCam 3C: систем за видео надзор составен од две 4K камери со интегрирана батерија, локално складирање, систем за вештачка интелигенција со препознавање на лица..., со редовна цена од 519€ и кои сега можете да ги добиете за само 399€ (линк)
 • eufy RoboVac G20 Hybrid: роботска правосмукалка со џогер, моќ на вшмукување 2500Pa и систем за навигација Gyro. Неговата цена паѓа од 279,99 € на 179,99 € (линк).
 • Anker Work B600: Веб-камера со дизајн сè-во-едно со 2K камера, светлосна лента и 4 вградени микрофони. Неговата цена е обично 229,99 €, а сега чини 159,99 € (линк)

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.