Кугик се занимава со подготвување за црниот петок

Коугик го предвидува Црниот петок со нови понуди за домашна автоматизација и здравствени производи. Избор на нивни производи, обично веќе поставени со добра вредност за парите, тие ќе имаат попуст за неколку дена што ќе ги претвори во мали поволни цени што не можете да ги пропуштите да го проширите вашиот каталог на домашни до дома или да се грижите за вашето здравје.

Еден од најновите производи лансиран, неговата лента со три приклучоци што е компатибилна со HomeKit и Alexa, нејзината добро позната ЛЕД-лента исто така компатибилна со платформите за автоматизација на домот „Епл“ и „Амазон“ и монитор за крвен притисок за удобно контрола на крвниот притисок од дома ., Тие ќе бидат намалени до 15 ноември со кодовите што ги нудиме подолу. Единиците се ограничени, затоа не трае премногу долго.

Koogeek лента за HomeKit и Alexa

Тој е еден од најдобрите производи што можеме да го најдеме во каталогот Koogeek HomeKit, бидејќи во еден уред собира три приклучоци што можете да ги контролирате независно со помошникот на Apple (компатибилноста со Alexa чека да биде ажурирана вештината Koogeek на шпански). Исто така, има три USB порти за полнење на вашиот iPhone или iPad без да користите повеќе од компатибилен кабел, и не ги нема сите безбедносни мерки што можете да побарате производ од овој тип, вклучително и заштита од преоптоварувања. Неговата вообичаена цена е 59,99 €, но со купонот 77XHSXSK останува на 41,99 на Амазон (линк).

ЛЕД-лента за HOmeKit и Alexa

Тој е еден од најуспешните производи на брендот во каталогот за автоматизација на домот. Тоа е ЛЕД лента што можете да ја користите како декоративен елемент, или да осветлите одредени области од вашата куќа. Идеално е да се постави зад телевизорот и да се создаде домашна „светлосна светлина“ или да се смести во плакари, во кујната под високи единици. Како и претходниот уред, тој може да го контролира Siri благодарение на компатибилноста со HomeKit, и е компатибилен со Alexa (иако треба да почекате вештината да се ажурира на шпански). Неговата вообичаена цена е 36,99, но со кодот PLYB6BJV останува на 28,11 € на Амазон (линк).

Дигитален тензиометар

Ја ставаме домашната автоматизација настрана и се свртуваме кон грижа за нашето здравје. Koogeek ни го нуди овој мал преносен монитор за крвен притисок кој ќе биде многу корисен за да можете лесно и брзо да го контролирате вашиот крвен притисок дома. Со спомени за различни корисници и мерења, благодарение на апликацијата за iOS и Android и екранот што ви овозможува да го мерите крвниот притисок без да го имате iPhone во близина, тој е идеален за оние кои треба да го контролираат крвниот притисок. Неговата вообичаена цена е 30,99 € и со кодот JI9WGMC4 останува на 20,14 € на Амазон (линк).


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.