#SoloSelfie: Вака Apple го најавува Beats Solo2

сам

Тоа беше момент кој не можеше да се чека долго и, конечно, можевме да го видиме првото соопштение на Beats откако Apple ја купи оваа компанија. Како би можело да биде поинаку, рекламата ги промовира популарните слушалки од компанијата Beats Solo2, кои неодамна беа многу присутни поради лансирањето на нивното ажурирање, Безжичен Solo2.

Ние веќе разговаравме за нив во нивно време, иако нема многу што да се каже ниту за овие кациги. Безжичната Solo2 се точно исто отколку оригиналите, освен малите детали дека се безжични (со можност за поврзување на кабел) и дека, се разбира, се поскапи (околу 100 евра повеќе).

Кацигите на брендот Beats отсекогаш се карактеризираат со висока цена, бидејќи добар дел од она што го плаќаме е да ја купиме марката, а не самиот производ. Ова е нешто што многу луѓе го повлекуваат кога станува збор за купување на кој било од овие производи. Сепак, денес успеавме да ја разгледаме цената на овие Solo2 на Амазон, кои во моментов имаат 21% попуст на 199 € оригинални, така што цената е значително намалена и може да биде добра можност да ги добиете. Постојат шест бои на располагање.

https://www.youtube.com/watch?v=mcbVomzq1Ig

Предметното видео може да ви биде познато. Опушти се, не си видовит (или да, но не и овој пат), бидејќи се базира на многу популарно видео наречено Селфи со крофна. Друга карактеристика е тоа што обединува добар број на добро познати ликови и дека ќе ви овозможиме да откриете сами. Ако идентификувате, не двоумете се да ги ставите во коментарите.

Купете Beats Solo2 за 158 € (Амазон).

 


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.