SwitchEasy Numbers: разнобојната кутија за буџетот за вашиот iPhone 6 и iPhone 6 Plus

броеви-корица

Во рамките на сегашниот пазар има широк спектар на случаи достапни за iPhone, иако не се сите исти, ниту пак имаат иста цена. Ако ви се допадна идејата за дизајн на iPhone 5c, и не сте згрозени од пластиката како материјал, можеби ќе ве убеди оној што е протагонист на денешницата, бидејќи денес сакаме да разговараме со вас за новиот предлог од добро позната марка, и дека во овој случај, во овој модел што го гледате на овие редови, тој избра да го крсти како Префрли лесни броеви.

La Случај со SwitchEasy Numbers Станува збор за прекривка направена целосно од пластика, инспирирана од дизајнот на претходниот шарен модел на iPhone и чијашто заштитна функција на терминалот е загарантирана благодарение на тоа што е изработена од една лента и поради нејзината дебелина. Покрај тоа, сите врски се обележани во длабочина, што му дава изглед на еден вид играчка LEGO, за која особено сметам дека е впечатлива. Но, со ваков дизајн и бренд каков што го прави позади, која е цената на овој случај SwitchEasy Numbers?

Можеби оваа променлива е друга што нè изненадува со доаѓањето на нов случај SwitchEasy Numbers. Во моментов тој е веќе достапен на пазарот со цена што варира помеѓу 13 и 15 долари, во зависност од продавницата каде што ја купувате. Вистината е дека со оглед на моменталните цени на додатоците за iPhone, мислам дека тоа е повеќе од интересна понуда. Моделот е достапен и за новиот iPhone 6 и за поголемата верзија, за iPhone 6 Plus.

Што велите, дали ве интересира обојте го вашиот iPhone трошете прилично малку со ваков додаток? Или претпочитате да добивате поскапи брендови кои нудат други видови завршни работи?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.