Ne testuam Rastet e Kurbave për AirPod-et e Bashkimit Vendas

AirPods janë një nga aksesorët më të dashur nga përdoruesit e Apple, si në versionin e tyre normal ashtu edhe në versionin Pro. Sot kemi testuar disa raste për t'i mbrojtur, por edhe për të ndryshuar pamjen e tyre të jashtme, duke i dhënë asaj një nuancë ngjyrash dhe stili falë mbulesave prej silikoni dhe lëkure Curve të ofruara nga Native Union, dhe që ne do t'ju tregojmë më tej.

Silikoni ose lëkura, ju zgjidhni

Dëshironi t’i jepni AirPods tuaj një pamje më sportive? Dëshironi të ndryshoni të bardhën për një ngjyrë tjetër më të gjallë? Apo preferoni ndjesinë dhe stilin e lëkurës së vërtetë? Epo, Native Union ju jep mundësinë të zgjidhni atë që preferoni, falë faktit që na ofron mbulesa prej silikoni ose lëkure, secila me ngjyra të ndryshme. E zezë, blu dhe rozë për kutinë prej silikoni dhe e zezë, blu, kafe dhe jeshile për lëkurën.

Këllëfi prej silikoni përshtatet në mënyrë të përsosur në AirPods tuaj, si normal ashtu edhe Pro, të cilat janë ato që kemi testuar për këtë artikull. Në prekjen e silikonit, tashmë me një kapje të mirë, duhet të shtojmë këtë model të zakonshëm që Native Union i ka dhënë rastit të tij, dhe atë i jep një pamje ndryshe nga modelet normale që mund të gjesh në treg. Shanset që AirPod-et tuaja të bien nga duart tuaja zvogëlohen në minimum me këtë rast, por nëse kjo ndodh, falë karakteristikave të materialit në të cilin është bërë, goditja do të zbutet.

Të gjitha ngjyrat kanë të njëjtin dizajn, dhe është vetëm çështje e zgjedhjes së asaj që ju pëlqen më shumë. Sigurisht mund të vazhdoni të përdorni portën Rrufeja, e cila është e pazbuluar, dhe karikimin pa tel, në sajë të rritjes minimale të trashësisë të shkaktuar nga mbulesa. Edhe pse nuk ka asnjë vrimë për LED-in e karikimit, ajo mund të shihet e përsosur

Mbulesa prej lëkure është një stil krejt tjetër, më zyrtar, mbase për shumë më pak argëtim ... por unë e dua atë. Ndjesia e lëkurës është e jashtëzakonshme, dhe kaseta përshtatet si një dorezë (për lojë fjalësh) në AirPods tuaj. Ka përparësi përveç kësaj ruan më pak pluhur sesa silikoni, megjithëse është gjithashtu e vërtetë që mbështetet më pak në rast të rënies. Kalimi i kohës do të lërë gjurmë, shkëlqim ... dhe çështja juaj do të jetë e ndryshme nga çdo tjetër, diçka që vetëm lëkura mund ta bëjë.

Këtu kemi një vrimë për të parë LED-in e karikimit, i cili është pozicionuar në mënyrë të përsosur në mënyrë që të mund të shihet pa problemin më të vogël. Ne gjithashtu kemi portin Lightning falas për të rimbushur kufjet, dhe natyrisht që është E pajtueshme me karikimin pa tel duke përdorur çdo bazë ngarkimi që përputhet me standardin Qi.

Mendimi i redaktorit

Native Union na ofron raste për AirPods që kërkojnë të diferencohen nga modelet e tjera të disponueshme në treg, dhe ata e arrijnë këtë përmes një dizajni origjinal në kutinë e tyre prej silikoni, ose përmes përdorimit të lëkurës së vërtetë në kutinë e tyre prej lëkure. Një dizajn shumë i kujdesshëm, cilësimet e përsosura dhe cilësia e mirë e materialeve vlerësohen gjithmonë, përveç që nuk humbin asnjë nga funksionet e AirPods, të tilla si karikimi pa tel ose të qenit në gjendje të shihni statusin e ngarkimit përmes LED-it të përparmë. Këllëfi silikoni Curve në secilën prej tre ngjyrave të disponueshme ka një çmim prej 19,99 € në Amazon (lidhje) derisa Këllëfi prej lëkure Curve në katër ngjyrat e tij ka një çmim prej 49,99 €, aktualisht i disponueshëm vetëm në faqen zyrtare të Unionit Native (lidhje)

Lakorja e bashkimit vendas për AirPods
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
19,99 a 49,99
 • 80%

 • Lakorja e bashkimit vendas për AirPods
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 80%

rekuizitë

 • Ngjyrat dhe materialet për të zgjedhur
 • Përfundime të shkëlqyera dhe dizajn i kujdesshëm
 • Mbrojtja pa rritur trashësinë
 • Ruajtja e LED-ve të statusit të karikimit dhe karikimit

Contras

 • Nuk ka mundësi të bashkëngjitni një goditje ose shirit


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.