Native Union Key dhe Belt XL, dy kabllo shumë të veçantë

Ka shumë kabllo për iPhone ose iPad, në të gjitha cilësitë e mundshme, nga të gjitha materialet që mund të imagjinoni, dhe nga të gjitha çmimet që mund të mendoni. Por sot ne ju tregojmë disa kabllo mjaft të ndryshëm nga pjesa tjetër, Cable Key dhe Belt Cable XL nga Native Union, secila prej të cilave na ofron diçka të veçantë, Dhe ata gjithashtu e bëjnë atë me një vlerë të shkëlqyeshme për para.

Cilësi dhe çmim i mirë

Cilësia nuk duhet të jetë në kundërshtim me një çmim të mirë, dhe këto kabllo nga Native Union janë një shembull i mirë për këtë. Të dy kabllot janë bërë me mbështjellje najloni, e cila u jep atyre një pamje më "moderne" dhe gjithashtu ka rezistencë më të madhe, falë edhe përforcimit të brendshëm të kabllove që i bën ato shumë rezistente ndaj përdredhjes. Lidhësit janë të mbuluar me plastikë dhe kanë përforcime në qafën e së njëjtës, një nga pikat më të dobëta të kabllove dhe pikës ku ata priren të prishen më shpesh.

Kabllo çelësi e bashkimit vendas

Një kabllo karikimi dhe sinkronizimi që e mbani gjithmonë me vete sepse funksionon si një zinxhir kyç. Por nuk është një kyç me ato të rralla dhe me cilësi të diskutueshme që mund të gjesh në internet, është një keychain që mund të kalojë në mënyrë perfekte për një konvencional, madje ka një dizajn shumë të kujdesshëm. Nëse kësaj i shtojmë najlonin që e mbulon, pak kush mund ta marrë me mend se ky kyç është një pajisje shtesë për iPhone ose iPad. Ka një gjatësi totale prej 15 cm, e cila ju lejon ta lidhni lehtë me çdo kompjuter ose fole USB që keni afër.. Ky model i veçantë ka një lidhës USB-A, por ekziston gjithashtu me një lidhës USB-C.

Lidhësit kanë një copë plastike që vepron si thembra dhe kjo është ajo që lidhet me unazën e keychain. Kjo prizë ofron rezistencë të mjaftueshme për ta hequr atë nga lidhësit, diçka shumë e rekomanduar në mënyrë që asnjëri nga të dy elementët të mos humbasë. Nuk është aspak sherr, në fund të fundit është një pajisje shtesë që nuk është menduar që ju ta përdorni shpesh, vetëm në rast urgjence. Ju e keni në dispozicion në disa ngjyra, duke përfshirë rozë dhe blu të kaltër, si dhe gri, të zezë dhe ngjyrë bezhë..

Kabllo e Brezit të Bashkimit Vendor XL

Në këtë rast ne po përballemi me një kabllo më konvencionale se ajo e mëparshme, por shumë më e gjatë se zakonisht: Ky Rrip XL është i gjatë 3 metra, gjë që e bën të përsosur rimbushjen e iPhone ose iPad pa pothuajse asnjë kufizim të lëvizjes. A keni një dalje larg divanit dhe nuk mund ta përdorni iPad-in tuaj ndërsa rimbushet? A është e zakonshme që hotelet të mos kenë pika të shitjes pranë shtratit? Me siguri e keni parë veten në një nga këto situata shumë herë dhe keni humbur një kabllo që është më e gjatë se ajo që mbani zakonisht me vete.

Kablloja gjithashtu ka një rrip lëkure që lejon që ajo të mbahet fort e plagosur. Ngurtësia e kabllit, në masën e duhur, e ndihmon atë të mos ngatërrohet me vetveten ose me pajisje të tjera që mund të mbani në çantë, dhe pavarësisht gjatësisë së tij, ajo merr më pak nga sa mund të mendoni. Ashtu si modeli i mëparshëm, ai është i disponueshëm në ngjyra të ndryshme (blu, e zezë, gri / zebër, rozë, bezhë), dhe Native Union ju tashmë keni një model me USB-C në vend të USB-A, por ende nuk është në shitje.

Mendimi i redaktorit

Native Union na ofron dy kabllo cilësorë, me materiale shumë rezistente, dhe që gjithashtu na japin zgjidhje për disa probleme të zakonshme gjatë rimbushjes së pajisjeve tona. . Ata gjithashtu kanë një çmim vërtet interesant:

 • Kabllo çelësash e bashkimit vendas 29,99 € në Amazon (lidhje)
 • Kabllo e Brezit të Bashkimit Vendor XL 36,99 € në Amazon (lidhje)
Kabllo dhe Brez Çelës XL
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 5 yje
29,99 a 36,99
 • 100%

 • Kabllo dhe Brez Çelës XL
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 90%

rekuizitë

 • Materiale me cilësi të lartë
 • Rezistente
 • Dizajn i mirë
 • Performancë e mirë

Contras

 • askush deri tani

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   John dijo

  Shumë bukur!, Unë tashmë e kam porositur vajzën time BARRILETE rozë!
  Lajmet e iphone, si gjithmonë, duke na mësuar virgjëresha të vërteta!