Fantastical 2 për iPhone në shitje për një kohë të kufizuar

fantastike-2

Aplikacionet që janë instaluar natyrshëm në iPhone tonë për të menaxhuar postën dhe kalendarin janë përmirësuar shumë gjatë viteve, por akoma ato kanë tendencë të kenë shumë mangësi sidomos për përdoruesit më intensivë. Dhe si provë e asaj për të cilën po flas është numri i madh i aplikacioneve të disponueshme në App Store që na lejojnë të plotësojmë të dy mangësitë e Postës dhe ato të aplikacionit Calendar. Kalendari 5 nga Readdle ose Fantastical 2 janë disa shembuj të asaj që mund të bëhet me një aplikim kalendarik për të na ndihmuar në baza ditore duke përmirësuar produktivitetin tonë.

Të dy aplikacionet kanë një çmim të rregullt në App Store prej 4,99 euro dhe sështë mjeti perfekt për të menaxhuar orarin tonë në çdo kohë pa humbur asnjë nga emërimet që kemi programe në rendin e ditës. Por për një kohë të kufizuar, zhvilluesi i Fantastical 2, Flexibits, po ofron për një kohë të kufizuar një zbritje të konsiderueshme në aplikacionin e tij të kalendarit Fantastical, në mënyrë që ta marrim atë për 2,99 euro, në vend të 4,99 eurove të zakonshme, për çfarë nëse prisnin të ishin në gjendje të bënin me këtë kërkesë është koha e duhur.

fantastik lejon shkrimin natyror Për ta kthyer automatikisht tekstin në takime, mund të shkruajmë "Darkë me Juan në orën 20:20 në shtëpinë e tij" dhe aplikacioni do të shtojë takimin në XNUMX orë me titullin Darka me Juan dhe në vendndodhjen do të shtojë adresën e Juan's shtëpia (për sa kohë që kemi adresën tuaj të ruajtur në kontaktet tona).

Fantastical mbështet të njëjtat shërbime kalendarike si aplikacioni vendas si iCloud dhe Google Calendar. Ajo gjithashtu ofron mbështetje për teknologjinë 3D Touch të modeleve iPhone 6s dhe 6s Plus dhe është në dispozicion në Spanjisht, Frëngjisht, Anglisht dhe Italisht. Cfare ka me shume është i pajtueshëm me Apple Watch.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Rafa dijo

  Duket si një ofertë e mirë, por dua të kujtoj se kjo kompani la shumë njerëz që kishin blerë Fantastical pak kohë më vonë duke ndryshuar emrin në Fantastical 2 dhe duke pushuar së ofruari shërbim për ata që nuk e blenë aplikacionin e ri.
  Nuk do të jetë një manovër për të fituar para para se të azhurnoni në Fantastical 3?