3 lojëra dhe aplikacione falas ose në shitje për një kohë të kufizuar

3 lojëra dhe aplikacione falas ose në shitje për një kohë të kufizuar

Vijmë të Enjten dhe fillojmë të shpërqendrojmë veten gjithnjë e më shumë në shtëpi, në klasë, në punë ... Fundjava po afron dhe kjo tregon. Numërimi në tre ka filluar (mirë, filloi të hënën sapo të hapim sytë në mëngjes), dhe që atëherë Lajmet e iPhone Ne jemi akoma të vendosur për ta bërë pritjen shumë më të durueshme dhe kjo është arsyeja pse sot ju sjellim një grup të ri lojëra dhe aplikacione falas ose me zbritje të madhe që mund t'i merrni tani dhe vetëm tani.

Mos harroni se, me përjashtim të përjashtimeve që do të tregojmë, të gjitha ofertat e mëposhtme janë e vlefshme për një kohë të kufizuar. Kjo do të thotë që ne mund të garantojmë vlefshmërinë e tyre vetëm në kohën e botimit të këtij postimi, por jo më pas, pasi nuk e dimë kur mbarojnë ato. Prandaj, ju këshillojmë t'i shkarkoni ato sa më shpejt të jetë e mundur në mënyrë që të përfitoni nga zbritjet. Dhe nëse jeni vonë, mos vuani, do të ketë më shumë mundësi dhe oferta të reja.

Simulator ndërtimi 2

Ne fillojmë ashtu siç e meriton, me një lojë të mirë emri i së cilës tashmë ju tregon se për çfarë bëhet fjalë mekanika. «Ndërtuesi Simulator 2» është një lojë e vërtetë ndërtimore në të cilën do të jeni në gjendje të vozisni makineri të ndërtimit të vërtetë nga markat e tilla si Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS dhe Kenworth. Merrni komandën e vinçave, kamionëve, traktorëve, mikserëve të betonit, makinerive të asfaltit dhe shumë më tepër dhe ndërtoni ndërtesa, rrugë ...

Simulator ndërtimi 2

«Ndërtuesi Simulator 2» ju ofron më shumë se 40 makina të ndryshme dhe më shumë se 60 punë ndërtimore. Nëse jeni të apasionuar pas kësaj bote, ose thjesht doni ta provoni, ne ju inkurajojmë ta shkarkoni atë tani në iPhone ose iPad tuaj.

"Construction Simulator 2" ka një çmim të rregullt prej 4,99 € por tani mund ta merrni me 40% zbritje për vetëm 2,99 € në App Store.

Simulator Ndërtimi 2 (Lidhja e AppStore)
Simulator ndërtimi 21,99 €

Kitarë çeliku

«Steel Guitar» është një aplikacion me të cilin mundeni kompozoni këngët tuaja profesionalisht nga iPhone ose iPad. Për këtë ju keni një koleksion të gjerë kitarësh (nga 6-tel elektrik në akustik, 12-varg dhe deri në 8 dhe 10 pedale), amplifikatorë (përfshirë të gjitha modelet më të rëndësishme që nga vitet 60), 16 efekte klasike dhe një për të përdorur ndërfaqen e përdoruesit drag-and-drop.

Kitarë çeliku

 

"Steel Guitar" ka një çmim të rregullt prej 1,09 € por tani mund ta merrni falas. krejtësisht falas në App Store.

Kitarë çeliku (Lidhja e AppStore)
Kitarë çeliku0,99 €

Hashi Link Pro

Dhe ne përfundojmë me një lojë tjetër, «Hashi Link Pro», një lojë në të cilën duhet lidhni ishujt me njëri-tjetrin duke ndërtuar ura në mënyrë të tillë që numri i ishujve të jetë i barabartë me numrin e urave që i lidhin ato. Lehtë? Epo, është një lojë e strategjisë mendore, kështu që nuk do të isha aq i sigurt.

Hashi Link Pro

"Hashi Link Pro" ka një çmim të rregullt prej 3,49 € por tani mund ta merrni në një krejtësisht falas në App Store.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)