6 × 19 Podcast i iPhone Actualidad: Ne bëjmë hapin në YouTube!

Timeshtë koha për të vendosur një fytyrë në iPhone News Podcast. Pas një kërkese nga ndjekësit tanë, kemi vendosi të hidhej në YouTube të merren me lajmet që rrethojnë botën e Apple. Këtë herë ne flasim për iPhone me kosto të ulët në të ardhmen, Apple Watch i gjeneratës së dytë dhe ne përgëzojmë WhatsApp për rivendosjen e shërbimit falas. E gjithë kjo dhe shumë më tepër në shfaqjen tonë të parë në YouTube.

Programi i sotëm përfshin:

Për të ndjekur podcast në YouTube, ju rekomandojmë që të regjistroheni përmes butonit të mëposhtëm:

Dëgjoni programin e plotë përmes Actualidad iPhone:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Pepe dijo

    Unë mendoj se është një gabim që ju e bëni atë në video, cilësia e zërit është shumë e keqe kur djali që është më i errët flet. Shume keq.