6 × 21 Podcast i Actualidad iPhone: iPad Air 3

Thashethemet na bëjnë të analizojmë çfarë ka të re me iPad Air 3, e cila mund të paraqitet muajin tjetër në një ngjarje të veçantë në San Francisko. Apple përgatit lansimin e një tableti të ri që mund të integrojë një ekran 4K, kamerë të pasme me blic dhe madje do të ishte në përputhje me Apple Pencil. A na bind me të vërtetë kjo teknologji të kalojmë në një iPad të ri? Ne debatojmë për këtë.

Programi i sotëm përfshin:

Për të ndjekur podcast në YouTube, ju rekomandojmë që të regjistroheni përmes butonit të mëposhtëm:

Dëgjoni programin e plotë përmes Actualidad iPhone:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Anonim dijo

  Podkastin e parë që shoh nga AI, e dua, e dua atë që përpiqem të parashikoj me atë që dimë se çfarë do të bëjë Apple me produktet e saj.

  Si një lexues juaji besnik për një kohë të gjatë ju them përshtypjet e mia, unë mendoj se ipad air 3 do të ketë një ekran 4k dhe regjistrim 4k, me një rritje të vogël të çmimit, e them këtë bazuar në faktin se e ardhmja gjithnjë e më shumë lëvizja në një rezolucion më të lartë dhe "Standard" dhe 4k po bëhen shumë të popullarizuara dhe përveç kësaj në botën vizuale dhe prodhimin e përmbajtjes multimediale ky është një avantazh i madh në ipad, pa dyshim që jam i bindur që do t'i ketë këto karakteristika.

  Me temën e realitetit virtual, është paksa e vështirë, sepse ne mendojmë bazuar në atë që dimë dhe kemi parë tashmë, por kjo me të vërtetë ka shumë aplikacione, shumë fusha ku të shtrydh produktin, si iphone dhe ku unë dua të vazhdo me Kjo është se Apple do të na ofrojë disa produkte të realitetit virtual, ku të fortë do të jenë zhvilluesit, një dyqan aplikacionesh, që shtrydhin këtë produkt, është diçka e qartë. si do te jete? HAhaha, kjo është arsyeja pse më pëlqen Apple, për sekretet e saj, ne do të argëtohemi dhe emocionohemi për një kohë të gjatë këtu në AI, faleminderit të gjithëve dhe vazhdoni.

  të fala