Mund ta imagjinoni një iPhone me 4 kamera të pasme? Kjo paraqitje e iPhone 12 e tregon atë

Dhe është që pavarësisht se lançimi i modeleve të reja iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë shumë të fundit, thashethemet për lansimet e mëposhtme të Apple nuk ndalen dhe padyshim iPhone 12 është në qendër të tyre.

Në këtë rast, është një render që tregon një iPhone 12 të mundshëm me disa ndryshime të rëndësishme në lidhje me modelin aktual, me një dizajn krejtësisht të ndryshëm, që ka të njëjtat anë me iPad Pro të 2018 dhe me një pjesë të përparme që ndryshon shumë nga falënderimi i tanishëm për tweaks në nivel. Ky është një paraqitje e re e asaj që mund të jetë modeli i ardhshëm i iPhone.

Katër kamera në pjesën e pasme dhe një nivel më të vogël

Po, është plotësisht e vërtetë që këto imazhe nuk janë asgjë më shumë se një pasqyrë dhe nuk është aspak e qartë se mund të jetë e vërtetë ose pasardhëse e iPhone 11 aktual, ajo që është e qartë është se është një përmbledhje e disa prej thashethemeve dhe rrjedhjet që kanë goditur rrjetën këto ditë. Ai përmbledh me disa fjalë shumë ndryshime në dizajnin e iPhone dhe është se anët në formë katrore, katër objektiva në pjesën e pasme dhe një një nivel vërtet më i vogël ato do të ishin ndryshime të mira për shumë nga të pranishmit.

Ky iPhone 12 që ata na tregojnë në PhoneArena është padyshim shumë i ngjashëm me iPhone 5 me teknologjinë aktuale dhe shumë kamera më shumë, kështu që ne jemi të sigurt që shumë prej jush tashmë e nënshkruan këtë dizajn për modelin tjetër të iPhone tani, mbase me tre kamera në vend prej katër, por me një estetikë më katrore dhe me një notë më të vogël që lejon përdorimin e iPhone me Face ID si modelet më të fundit, por duke zënë një përqindje më të ulët të ekranit. Çfarë mendoni për këtë pasqyrë? 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.