Brezi i tretë AirPods nuk do të hyjë në prodhim deri në tetor

AirPods

Kjo është ajo që ata sapo thanë në mediumin e njohur DigiTimes dhe për këtë arsye nuk pritet që në mbajtjen kryesore të ditës së sotme të kemi AirPods të rinj, edhe pse është gjithashtu e vërtetë se këto kufje nuk priteshin deri në fillim të vitit 2020 sipas rrjedhjeve të fundit.

Në çdo rast, është ajo që ata na tregojnë tani kur ka mbetur pak më pak se një orë për të filluar mbajtja e iPhone, e cila sipas fjalëve të Mark Gurman, do të quhet: iPhone 11, iPhone Pro dhe iPhone Pro Max.

Artikulli i lidhur:
Ndiqni prezantimin e iPhone 11 drejtpërdrejt

Kjo ishte normale nëse marrim parasysh se AirPods të gjeneratës së dytë u lançuan pak kohë më parë, posaçërisht marsin e kaluar. Lëshimi i AirPods të rinj sot kur kanë kaluar kaq pak muaj që nga rinovimi i tij është paksa i çmendur, megjithëse Apple nuk do të ishte ndonjë gjë e çuditshme siç pamë disa vjet më parë me iPad të gjeneratës së tretë dhe të katërt. Në çdo rast këtë vit duket se nuk do të shohim AirPods të rinj dhe nuk duket e gabuar të presësh deri në Mars 2020 për gjeneratën e ardhshme.

Tani ato që duhet të shohim janë iPhone-ët e rinj, Apple Watch i ri dhe mbase edhe një MacBook Pro i rinovuar megjithëse kemi edhe thashetheme që mund të shfaqet një iPad i mundshëm 10,2 inç pasdite sot. Ne tashmë jemi të përgatitur për t'ju ofruar mbulimin sa më të mirë të ngjarjes, kështu që mos e bëni mos harroni asnjë detaj të vetëm të tij duke hyrë në këtë artikull. Në orët e ardhshme Apple do të jetë fjala më e përdorur në të gjithë rrjetin dhe nuk mund të humbni asgjë që ata të na paraqesin, kështu që nëse dëshironi mund të ndani me ne një fjalim kryesor në të cilin iPhone është protagonisti kryesor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.