Ofertat pranverore në Amazon: Ulje më 27 Mars

Amazona

Amazon feston fillimin e pranverës në një mënyrë të madhe. Dyqani popullor feston këtë javë, ndërmjet 27 dhe 31 mars, shitjet pranverore. Për shkak të këtyre ofertave, ne gjejmë një përzgjedhje të madhe të produkteve të markës, brenda të gjitha kategorive, me ulje të mëdha. Një mundësi e mirë nëse po kërkoni të blini laptopë, kamera ose produkte të tjera elektronike. Tani është e mundur.

Ne u takuam me oferta të llojeve të ndryshme në këtë promovim në Amazon. Oferta që do të jenë në dispozicion për disa ditë, oferta të tjera ditore dhe gjithashtu flash. Kështu që jeni i sigurt për të gjetur një produkt që do të jetë me interes për ju.

iRobot Roomba 691

iRoomba

Roomba është ndoshta marka më e njohur në tregun e vakumit robot. Produktet e saj shesin shumë mirë në të gjithë botën. Prandaj, një promovim si ky sigurisht që do të jetë me interes për shumë konsumatorë. Ne e takojmë këtë robot, veçanërisht i përshtatshëm për dysheme të forta ose qilima, ne shitje. Mund të kontrollohet në një mënyrë të thjeshtë nga aplikacioni, në të cilin është e mundur të programoni ndezjen e tij dhe kohën në të cilën ajo duhet të pastrojë me rehati totale. Një mënyrë shumë e thjeshtë për ta mbajtur shtëpinë tuaj të pastër në çdo kohë.

Në këtë promovim në Amazon është e mundur të blihet për vetëm 249 euro. Megjithëse mund të blihet vetëm gjatë ditës së sotme, deri në orën 23:59 të mbrëmjes së sotme. Mos e lini të shpëtojë!

Blini këtu

Rrethi Logitech 2 - Sistemi i Kamerave të Sigurisë 

Kamera Logitech

Së dyti, ne gjejmë këtë kamera sigurie, të cilën mund ta përdorim në shtëpinë ose biznesin tonë në një mënyrë të thjeshtë. Ka regjistrim video në Full HD, e cila ju lejon të shihni në detaje të mira gjithçka që ndodh në vendin ku është regjistruar. Përveç kësaj, regjistrimet dërgohen dhe ruhen në re në çdo kohë, në mënyrë të sigurt. Ne kemi një mikrofon dhe altoparlant në të, të cilat lejojnë komunikimin brenda shtëpisë nëse është e nevojshme. Pa dyshim, një sistem sigurie shumë i dobishëm për tu marrë në konsideratë në shtëpi.

Mund të blihet me një çmim prej 214,49 euro në këtë promovim në Amazon. Edhe pse në këtë rast, ai mund të blihet vetëm gjatë ditës së sotme. Kështu që duhet të nxitosh.

Blini këtu

Huawei MateBookX

Huawei MateBookX

Laptopët e Huawei janë gjithashtu të njohur në treg, edhe pse më pak se sa smartphone-t e tyre. Në Amazon e gjejmë këtë Matebook X në promovim, i cili shquhet për dizajnin e tij tepër të hollë dhe të lehtë. Ajo ka një ekran i Madhësia 13,3 inç, me rezolucion 2K dhe që është prodhuar me një panel IPS. Për procesorin, është përdorur një Intel Core i5-7200U, i cili vjen me 8 GB RAM dhe 256 GB SSD për ruajtje. Një laptop i mirë për tu marrë në konsideratë brenda kësaj game të markës kineze.

Gjatë këtij promovimi në Amazon, mund të gjendet me një çmim prej 849,99 euro. Shtë një zbritje e mirë për çmimin e saj origjinal, pasi që ne kursejmë 100 euro në këtë mënyrë. Isshtë në dispozicion me këtë çmim deri në 7 Prill në orën 23:59 pasdite.

Bleni këtu

Lenovo Legion Y530

Lenovo Legion Y530

Lenovo ka një përzgjedhje të madhe të laptopëve të lojërave sot, duke qenë një nga markat më të njohura midis konsumatorëve në këtë segment të tregut. Në këtë rast, ne e gjejmë këtë laptop me një ekran 15,6-inç, me një rezolucion të plotë HD. Kompania ka zgjedhur një procesor Intel Core i7-8750H ne te njejten. Së bashku me këtë procesor kemi një RAM 8 GB, përveç 1 TB HDD dhe 128 GB SSD. Një kombinim që siguron hapësirë ​​për ruajtje dhe një përvojë të qetë. Për grafikë, është përdorur një NVIDIA GTX1050-4GB.

Laptopshtë e mundur të blini këtë laptop Lenovo në një çmimi prej 899 euro në këto oferta pranverore nga Amazon. Një zbritje e mirë për çmimin e saj të mëparshëm prej 1.139,47 euro. Ky laptop do të jetë në shitje i disponueshëm vetëm sot, deri në orën 23:59.

Blini këtu

Deri në 30% zbritje në kamerat Panasonic Lumix

Panasonic

Kamerat Panasonic Lumix janë një gamë që ka dalë në treg për shumë vite, me rezultate të mira dhe pranim nga konsumatorët. Kamera kompakte, me një cilësi të mirë dhe që ju lejojnë të bëni fotografi të mira panoramike në çdo kohë. Tani, në këto shitje pranverore nga Amazon, ne hasim në një përzgjedhje të këtyre kamerave me zbritje. Ka deri në 30% zbritje në modelet e zgjedhura të diapazonit.

Prandaj, nëse po mendonit të rinovonit kamerën tuaj ose po kërkoni të jepni një të tillë, kjo gamë nga Panasonic është një mundësi e mirë për t'u marrë parasysh. Ato mund të blihen me këtë çmim special deri më 7 Prill në orën 23:59.. Kështu që keni kohë për të gjetur kamerën që përputhet më së miri me atë që kërkoni.

Gjeni kamerën tuaj këtu

Zgjedhja e altoparlantëve LG

Altoparlanti LG

LG është një markë e njohur për telefonat inteligjentë ose televizionet e saj për shumicën e përdoruesve. Megjithëse ato gjithashtu kanë një gamë të gjerë të produkteve të tjera, të tilla si altoparlantët. Në Amazon mund të zbulojmë këtë përzgjedhje të folësve të markave në këto shitje pranverore. Meqenëse dyqani vë në dispozicion të konsumatorëve disa modele të altoparlantëve të markave, në mënyrë që ata të mund të shijojnë tingullin më të mirë kur dëgjojnë muzikë në çdo kohë.

Në këtë promovim në Amazon, altoparlantët LG do të jenë të jetë në gjendje të blejë deri në 7 Prill në 23:59 pasdite.. Kështu që ka kohë për përdoruesit që janë të interesuar të marrin një prej tyre.

Gjeni folësin tuaj këtu

Sharp LC-43UI7252E - TV inteligjent

Sharp TV i zgjuar

Ne i përfundojmë ofertat e kësaj dite të parë të shitjeve të pranverës në Amazon me këtë TV inteligjent. Isshtë një model Sharp, me një madhësi ekrani 43 inç. Ka një rezolucion UHD prej 3840 x 2160 pikselë. Çfarë do të na lejojë të shijojmë një cilësi të lartë kur konsumojmë serialet, programet ose filmat tanë të preferuar. Gjithashtu, ne kemi modalitetin HDR të disponueshëm në këtë TV. Duhet gjithashtu të theksohet se ai ka konsum të ulët të energjisë, diçka që është gjithmonë e rëndësishme të merret parasysh kur blini një TV të ri.

Në këtë promovim në Amazon ju mund të blini me një çmim prej 319,90 euro. Isshtë një zbritje e mirë për çmimin e saj të mëparshëm prej 406,54 euro. Në dispozicion në promovim vetëm sot, 27 Mars, deri në 23:59 pasdite.

Blini këtu

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.