Apple Music prezanton trailerin për dokumentarin Bang! Historia e Bert Berns

Muzika e Apple Ndoshta është shërbimi i djemve Cupertino që më së shumti është rritur në kohët e fundit. Vlen që në fillim ata u përpoqën të nisnin një shërbim jo të plotë me dështime në funksionimin e tij, por e vërteta është se në disa vite jetë që Apple Music ka qenë në dispozicion, shërbimi ka përparuar shumë.

Apple vazhdon përpjekjet e saj për të vazhdoni të rriteni në botën e videos, dhe e vërteta është se ata nuk po bëjnë asgjë keq. Programet dhe seritë e jashtëzakonshme, ku muzikori dhe kulturor kanë një peshë të madhe. Tani Apple lëshon një dokumentar i ri, dhe kjo bën për një nga figurat më të rëndësishme në botën e muzikës, Bert Berns, një nga prodhuesit më të njohur të muzikës, Prodhues i grupeve të tilla si The Beatles. Pas kërcimit ne ju japim të gjitha detajet e Bang! Historia e Bert Berns

Për ata që nuk e dinë Bert Berns, ne do t'ju tregojmë se ai është një figurë kryesore në botën e muzikës, ai ishte producent dhe tekstshkrues i këngës "Twist and Shout" këngën legjendare të Beatles. Prodhuesi gjatë viteve 60, Bert Berns, siç themi ishte thelbësor në grupe si The Beatles dhe The Rolling Stones. Dokumentimi i Bang! Historia e Bert Berns duket shumë e mirë për shkak të të gjithë personazheve që shfaqen në të duke na treguar të gjithëve për këtë personazh të famshëm: Van Morrison, Paul McCartney, Keith Richards, Ben E. King, Solomon Burke dhe shumë më tepër.

Bang! Historia e Bert Berns, Do të dalë në treg më 24 tetor në Apple MusicKështu që e dini, nëse jeni abonentë të shërbimit do të keni një video të re në këtë Apple Music të rrallë që po përqendrohet në botën e videos, kur do të vendosin ta quajnë Apple Video? Nëse nuk jeni abonentë të shërbimit muzikor streaming të djemve të bllokut (dhe nuk e keni provuar më parë), ju e dini që mundeni provojeni për 3 muaj për vetëm 0,99 euroNuk është më falas por për më pak se një euro ne mund ta testojmë mirë shërbimin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.