Apple TV + do të mbërrijë më 1 nëntor për një çmim prej 4,99 dollarë në muaj

Pasi njoftoi mbërritjen e Apple Arcade, Tim Cook ka njoftuar mbërritjen e shërbimit video me kërkesë me përmbajtje origjinale nga Big Apple, Apple TV +. Shërbimi i pajtimit do të mbërrijë në Nëntor 1 në më shumë se 100 vende të botës. Çmimi i shërbimit është Dollarit amerikan 4,99 por me një risi: nëse blejmë një pajisje të re do të kemi pajtim njëvjeçar falas. Nga ana tjetër, Tim Cook ka përfituar nga rasti të na tregojë trailerin e parë zyrtar të një seriali tjetër që do të përfshihet në shërbim: Shih, protagonist i të cilit është Jason Momoa.

Apple TV + arrin më 1 nëntor

Më në fund, ne e dimë datën e mbërritjes së një prej shërbimeve më të pritura për video të kërkesës të këtij viti të kaluar: Apple TV +. Tim Cook dhe ekipi i tij kanë njoftuar se do të arrijë më shumë se 100 vende në të ardhmen Nëntor 1 me një çmim $ 4,99, kompatibil me pajtimin familjar që promovohet aq shumë. Nga ana tjetër, një bombë është hedhur që shumë prej nesh nuk e prisnim. Dhe a është kjo nëse bleni një pajisje të re do të keni një vit pajtim falas me të cilën ne mund të shijojmë të gjithë përmbajtjen origjinale brenda shërbimit.

Ne kemi njohur gjithashtu lajme për seritë e reja që do të përfshihen në këtë shërbim: Shiko, Drejtuar nga regjisori i "The Hunger Games" dhe krijuar nga krijuesi i Peaky Blinders. Me protagonist Jason Momoa, ky serial i bazuar në një botë ku të gjithë banorët e saj kanë humbur ndjenjën e shikimit dhe kanë zbuluar mënyra të reja për të gjuajtur, jetuar dhe mbijetuar. Sidoqoftë, gjithçka ndryshon kur lind një individ që është në gjendje të shohë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.