Apple TV + mund të bëhet me 'Nuk ka kohë për të vdekur', filmi i ri James Bond

Dje po flisja për çfarë filmi tjetër i Scarlett Johansson po vjen Apple TV +, një lëvizje nga Apple për të përmirësuar katalogun e saj dhe kështu të marrë më shumë përdorues. Por jo vetëm që ata qëndrojnë me atë film ... Tani gjithçka duket se tregon se nga Cupertino ata do të ishin të interesuar të marrin përsipër të drejtat e 'Nuk ka kohë për të vdekur', filmi tjetër nga i mirënjohuri James Bond. Vazhdoni të lexoni se ne ju tregojmë të gjitha detajet.

Duhet thënë që ne po flasim për thashetheme, por ato janë thashetheme që tregojnë disa plane të qarta nga Apple ... Ne po flasim për Filmi i fundit i Daniel Craig si James Bond, një film që ka një kuptim të veçantë këtë vit, jo vetëm për shkak të largimit të Craig, por për shkak tëe pritej të dilte në treg në mes të vitit por pandemia vonoi shfaqjen e saj si shumë filma të tjerë. 'Nuk ka kohë për të vdekur' është e veçantë pasi po flasim për një film nga një ekskluzivitet që është gjithmonë një sukses, dhe pikërisht kjo ka rënduar një pjesë të madhe të biznesit audioviziv. Duket si thjesht një film, por filmi më i fundit i James Bond që vjen në Apple TV + kjo do të thotë që platforma Cupertino do të zhytet në biznesin e madh të blockbuster-it.

Në fund, e gjitha përkthehet në ofertën më të mirë. Thashethemet sugjerojnë që MGM, producent i filmit (ata me luanin që gjëmon), e ka ofruar këtë film në platforma të ndryshme të transmetimit të videos, kështu që Apple TV + dhe Netflix duket se po konkurrojnë, me Apple që do të ishte ai që do të ishte më afër marrjes së të drejtave për 'Nuk ka kohë për të vdekur'. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë me gjithë këtë, është një lajm i shkëlqyeshëm dhe do të bënte që shumë të vendosnin të paguanin Apple TV + (të paktën) edhe një muaj. Shumë prej nesh janë duke shijuar falas platformën Apple pasi kanë blerë një pajisje të re dhe kjo mund të na inkurajojë të vazhdojmë të paguajmë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.